برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1395
کد 2707

فرماندار سراب :طرح تحول سلامت کارنامه درخشان دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت می باشد

داود گرشاسبی از تلاش دکتر علی فتوحی متخصص ارتوپدی سراب قدردانی کرد

فرماندار سراب در حاشیه بازدید از بیمارستان سراب  گفت: در حالی که قبل از اجرای طرح تحول سلامت مشکلات و نابسامانی‌های زیادی در بیمارستان‌ها وجود داشت و حتی جنازه مردم به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه‌ها تحویل داده نمی‌شد به برکت طرح تحول سلامت میزان رضایت مردم از خدمات‌دهی در بیمارستان افزایش یافته و تعهد بیمه‌ها افزایش و به نسبت ان پرداخت بیماران کاهش یافته است.

به گزارش روابط عمومی علوم پزشکی سراب ، داود گرشاسبی از مدیران و مسؤولان خواست تا در هفته دولت فعالیت های خود را به مردم گزارش دهند.

وی ضرورت ظرفیت سازی برای توسعه شهرستان سراب را مورد اشاره قرارداد و گفت: شکل‌گیری دانشکده علوم پزشکی سراب اگر به درستی و .با پرهیز از اعمال نظرهای تنگ‌نظرانه باشد می‌تواند موجب خیر و برکت برای منطقه شود و به توسعه شهرستان کمک کند.

این گزارش حاکی است ظرف یک ماه گذشته سومین عمل موفقیت آمیز تعویض مفصل زانو برای بیمار 77 ساله در اتاق عمل بیمارستان سراب انجام گرفت
فرماندار سراب با قدردانی از دکتر فتوحی متخصص و جراح ارتوپدی سراب از اینکه درمان چنین بیمارانی در سراب انجام می گیرد از متخصص ارتوپدی و کادر اتاق عمل و بیهوشی بیمارستان تقدیر کرد.

  • نوشته شده
  • توسط جواد عباسزاده
  • تعداد بازدید 1848
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/05/26
  • ساعت 10:36