برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 24 مرداد 1395
کد 2693

ابراز رضایت معاونت آموزشی وزارت بهداشت از اقدامات منطقه 2 آمایش سرزمینی

.

دکتر لاریجانی روز گذشته در همایش  دانشگاه و ماموریت گرایی گفت: سالانه شاهد این هستیم که بسیاری از هموطنان ما در اثر حوادث ترافیکی و جاده ای جان خود را از دست می دهند و بنابراین لازم است برنامه ریزی مناسبی در حوزه های مختلف در کشور در این خصوص صورت گیرد.

 

به گزارش وبدا، دکتر باقر لاریجانی اظهار داشت: در برنامه ملی پیشگیری و کنترل بیماری های غیرواگیر نیز به طور جدی به بحث حوادث جاده ای و ترافیکی پرداخته شده است و این موضوع بحث بین بخشی است که لازم است تمام حوزه ها به سهم خود اقداماتی را در این زمینه انجام دهند.

وی تاکید کرد: حوزه آموزش به عنوان متولی تربیت نیروی انسانی خود را موظف می داند برای تربیت نیروی انسانی در حوزه حوادث جاده ای و ترافیکی برنامه ریزی و اقدام نماید.

دکتر لاریجانی  با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در منطقه آمایشی 2 در این زمینه صورت گرفته است گفت: در این منطقه برنامه هایی برای راه اندازی مراکز تحقیقاتی و دوره های آموزشی مرتبط با ترافیک صورت گرفته است و به زودی آموزش های مرتبط در سطح کشور برگزار خواهد شد.

گفتنی است در راستای اجرای برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی ماموریت توسعه دانش علوم مرتبط با ترافیک طی تفاهم نامه ای به منطقه 2 آمایشی واسپاری شده و اقداماتی در دبیرخانه این کلان منطقه در راستای این ماموریت و در سطح ملی صورت گرفته است

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 2041
  • تایید شده
  • در 1395/05/24
  • ساعت 9:50