برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 23 مرداد 1395
کد 2688

تمامی مدیران باید زیر تیغ ممیزی خبرنگاران قرار بگیرند

.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه به نقل از ایسنا،دکتر محمد حسین صومی در آیین تجلیل از خبرنگاران خانه مطبوعات استان با بیان اینکه اجرای طرح تحول نظام سلامت یکی از بهترین افتخارات دولت تدبیر و امید است، اظهار کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران نیز در کنار دولت، نقش بسیار خوبی در پیشرفت‌های به دست آمده داشته‌اند.

وی خطاب به اصحاب رسانه افزود: اصحاب رسانه باید در کنار ممیزی مدیران، امید آفرین نیز باشند. متاسفانه موضوعی که جامعه ما را بسیار اذیت کرده و می‌رنجاند، فضای بسیار مسموم اطلاع رسانی است.

وی با تاکید بر لزوم رعایت انصاف و عدالت توسط اصحاب رسانه در انعکاس و انتشار اخبار و گزارشات تصریح کرد: اگر تمامی مدیران، زیر تیغ ممیزی خبرنگاران قرار بگیرند، فرهنگ صحیح اسلامی در جامعه حاکم می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همین راستا گفت: مدیر باید از تخلف کردن بترسد و بپرهیزد. با شرایطی که در کشور وجود دارد باید تلاش کرد که افق های جدیدی، پیش روی مردم کشورمان باز کرد.

صومی با انتقاد از عملکرد منفی رسانه ملی در مورد برجام و قراردادهای نفتی عنوان کرد: اینکه یک عده می گویند برجام برای کشور، فایده ای نداشته حرف منصفانه ای نیست. به عنوان مثال، دستگاهی را که در دوران تحریم به قیمت پنج میلیون تومان میخریدیم الان به قیمت دو میلیون تومان و با بهترین کیفیت می‌توانیم بخریم و به مردم، خدمات ارائه دهیم.

وی ادامه داد: به جرات می‌توان گفت که واسطه‌ها و سو استفاده کنندگان دوران تحریم، در دوره پسابرجام حذف شده‌اند.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 2021
  • تایید شده
  • در 1395/05/23
  • ساعت 14:10