برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 23 مرداد 1395
کد 2684

مراسم اختتامیه جامع ترین مدرسه تابستانی پژوهشی کشوری

برگزاری با شکوه مراسم اختتامیه جامع ترین مدرسه تابستانی در تالار 270 نفری

آیین اختتامیه اولین مدرسه تابستانی پژوهشی کشوری در 21 مرداد ماه با استقبال پرشور دانشجویان در تالار همایش های بین المللی اتاق بازرگانی برگزار شد..
در این مراسم 270 دانشجوی نخبه و استعداد درخشان از سرتاسر کشور حضور داشتند و پس از گذراندن 1هفته کارگاه پژوهشی  در این مراسم شرکت نمودند.
به گزارش روابط عمومی ،  دکتر طاهر اقدم قائم مقام ریس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن عرض مقدم برای دانشجویان سرتاسر کشور، به توانمدی های دانشگاه در واحدهای مختلف اشاره فرمودند.
ادامه مراسم با تقدیر و تشکر از مهمانان و مسئولین توسط جناب آقای بهزاد یوسفی دبیر اولین مدرسه تابستانی ادامه یافت .
سپس رئیس  مرکز توسعه و هماهنگی پژوهش دانشگاه  دکتر قوجازاده گزارش مفصلی از مدرسه تابستانی ارائه نموده وگفت: برنامه ریزی برای برگزاری این مدرسه تقریبا یکسال پیش در مرکز توسعه و هماهنگی پژوهش دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز کرد. این مرکز سابقه برگزاری سه مدرسه تابستانی استانی را در کارنامه اجرایی خود دارد که به حول وقوه الهی امسال این مدرسه به صورت کشوری برگزار گردید که دانشجویان علوم پزشکی نخبه و استعداد درخشان سراسر کشور پژوهش را با رویکرد متفاوت در شهر اولین ها تجربه می کنند  و انشالله در دو سال آینده با پشتوانه تجارب چهار دوره گذشته این مرکز افتخار برگزاری مدرسه تابستانی را به صورت بین المللی و توانمندتر و مصمم تر را خواهد داشت .
عنوان مدرسه تابستانی امسال از ایده تا عمل در پژوهش و تازه های علم پزشکی بود که یک بخش ویژه و جانبی تحت عنوان اخلاق در پژوهش نیز در برنامه این مدرسه گنجانده شد. این مدرسه متفاوت ترین ، جامعترین و طولانی ترین مدرسه تابستانی پژوهشی بود که برای اولین بار در سطح کشور عزیزمان برگزار می گردید.
. در ادامه برنامه موسیقی سنتی  توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی نواخته شد وپس از اجرای مسابقه از اساتید مدرسه تابستانی و همچنین طرح های تحقیقاتی و مقالات برتر اولین سمپوزیوم کشوری پژوهش در هپاتیت تقدیر گردید.
در پایان برنامه جمع حاضر 270نفری با سرود "ای ایران" اولین مدریه تابستانی کشوری را  با شکوه هرچه بیشتر به پایان رساندند.

  • نوشته شده
  • توسط فریده نصیری
  • تعداد بازدید 1079
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/05/24
  • ساعت 9:31