برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 19 مرداد 1395
کد 2637

بیمارستان جدید سراب امسال تجهیز و افتتاح می شود

بیمارستان در حال احداث 160تختخوابی سراب،دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید

داود گرشاسبی فرماندار سراب در آئین تجلیل از خبرنگاران سراب گفت: بیمارستان در حال احداث 160تختخوابی سراب،دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود:همزمان با افتتاح بیمارستان و تحویل آن به دانشگاه علوم پزشکی،تجهیز بیمارستان نیز با اعتبار پیش بینی شده 140میلیارد ریال صورت خواهد گرفت.
گرشاسبی تصریح کرد: پروژه بیمارستان جدید با 60درصد تحویل دولت یازدهم شد که هم اینک 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
فرماندار سراب طرح تحول سلامت را از مهمترین اقدامات دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت عنوان کرد و گفت: با اجرایی شدن این طرح مهم هزینه پرداختی مردم در بیمارستان ها کاهش یافته و تعهد بیمه ها افزایش یافته است.
رئیس کارگروه سلامت شهرستان از تخصیص 200میلیارد ریال یارانه سلامت در شهرستان سراب خبرداد و یاداورشد: رسانه ها و اصحاب رسانه باید افکارعمومی را با دستاوردهای طرح سلامت آشنا سازند.
فرماندار سراب در مورد تغییرات جدید و اصلاح نقشه بیمارستان جدید گفت: با درخواست دانشگاه علوم پزشکی برای ایجاد بخش دیالیز و تداوم خدمات دهی به بیماران کلیوی اصلاحاتی در نقشه ساختمانی بیمارستان سراب در حال انجام است.

در ادامه مراسم و همزمان با تجلیل از خبرنگاران شهرستان سراب از جواد عباس زاده کارشناس روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی سراب و خبرنگار شهرستان از طرف فرماندار محترم با اهدای لوح تقدیر قدردانی به عمل امد.


  • نوشته شده
  • توسط جواد عباسزاده
  • تعداد بازدید 3052
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/05/19
  • ساعت 9:44