برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 17 مرداد 1395
کد 2618

لبخندرضایت بر لب بیماران/انجام اعمال جراحی تعویض مفصل در سراب

با انجام اعمال جراحی تعویض مفصل زانو و لگن در بیمارستان سراب بیماران نیازمند به اعمال جراحی تعویض مفصل در سراب درمان می‌شوند.

دکتر علی  فتوحی متخصص ارتوپدی اظهار داشت:  یک زن 73 ساله با درد زانو و ناتوانی حرکتی به درمانگاه تخصصی بیمارستان مراجعه  و با توجه به سابقه و  معاینات انجام‌گرفته احتیاج به عمل جراحی تعویض مفصل زانو داشت.

وی افزود: خوشبختانه توانستیم با همکاری گروه پزشکی اتاق عمل طی عمل جراحی دو ساعته مفصل زانوی این بیمار را تعویض کنیم و هم‌اینک وضعیت بیمار رضایت‌بخش است.

این متخصص ارتوپدی به بازگشت یک بیمار تحت پوشش نهاد حمایتی کمیته امداد به تأمین معیشتش اشاره کرد و افزود: با انجام عمل جراحی گرفتگی‌های مکرر شانه بیماری که از 10 سال قبل به دلیل عدم تأمین منابع مالی برای عمل جراحی توانایی کار و تلاش خود را ازدست‌داده بود و تحت حمایت کمیته امداد قرارگرفته بود در بیمارستان سراب تحت عمل جراحی قرار گرفت و اکنون با بازگشت به وضعیت جسمانی مشغول به‌کار شده و به خودکفایی در تأمین معیشت خود رسیده است.

فتوحی  یادآورشد: هزینه عمل جراحی با تعرفه دولتی محسوب شده و هیچ‌گونه هزینه خارج از تعرفه قانونی از بیمار مطالبه نشده است.

وی از انجام عمل جراحی تعویض مفصل لگن در سراب برای اولین بار خبر داد و افزود: این بیمار اکنون در وضعیت رضایت بخشی قرارداد.

ATeIj

لبخندرضایت بر لب بیمار

رافعی بیماری که چند روز قبل در بیمارستان سراب تحت عمل جراحی تعویض مفصل قرارگرفت گفت: حدود 15 سال بود که از درد شدید زانو رنج می بردم و به علت عدم توانایی مالی امکان درمان را نداشتم تا اینکه شنیدم در سراب تعویض مفصل انجام می شود که با مراجعه و عمل جراحی با نازلترین هزینه  توان حرکتی به پایم بازگشت.


منصور فدایی مسؤول خدمات پرستاری بیمارستان سراب گفت: با انجام عمل جراحی تعویض مفصل زانو و لگن در سراب بسیاری از بیمارانی که مجبور بودند باتحمل هزینه‌های زیاد در کلان‌شهرها درمان شوند با بیمه سلامت در بیمارستان سراب تحت درمان قرارمی گیرند.

 دکتر فتوحی درمطب تخصصی اش واقع در خیابان فردوسی شرقی  روبروی لوازم بهداشتی جدایی به ارایه خدمات به بیماران می پردازد

خبرگزاری فارس: بیماران نیازمند به اعمال جراحی تعویض مفصل در سراب درمان می‌شوند


  • نوشته شده
  • توسط جواد عباسزاده
  • تعداد بازدید 2552
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/05/17
  • ساعت 9:51