برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 31 تير 1395
کد 2503

قرارگاه مجازی اعزام نیروی متخصص به مناطق محروم راه اندازی شد

با همکاری هسته توانمندسازی حرکت های جهادی و بنیاد ملی نخبگان، قرارگاه مجازی اعزام نیروی متخصص به مناطق محروم راه اندازی شد. این قرارگاه، پایگاهی است که با هدف ارتباط میان جهادگران و گروه های جهادی باسابقه و متجرب، در کشور ایجاد شده است. ویژگی برجسته این گروه های جهادی، مواجهه تخصصی و هوشمندانه آنها با مشکلات مناطق کم برخوردار و محروم کشور است.

با همکاری هسته توانمندسازی حرکت های جهادی و بنیاد ملی نخبگان، قرارگاه مجازی اعزام نیروی متخصص به مناطق محروم راه اندازی شد.

این قرارگاه، پایگاهی است که با هدف ارتباط میان جهادگران و گروه های جهادی باسابقه و متجرب، در کشور ایجاد شده است. ویژگی برجسته این گروه های جهادی، مواجهه تخصصی و هوشمندانه آنها با مشکلات مناطق کم برخوردار و محروم کشور است.

 

این قرارگاه بنا دارد با توجه به نیازهای تخصصی گروه های جهادی در عرصه های گوناگون، این نیروهای متخصص -که عرصه فعالیتیشان را نیز مشخص نموده اند- را برای رفع مشکلات مناطق محروم با گروههای جهادی همراه نماید.

بدین منظور بنیاد ملی نخبگان با ایجاد صفحه ای در وب سایت رسمی خود به آدرس   http://jahadi.bmn.ir اقدام به ثبت نام فرهیختگان متقاضی نموده و به ارزیابی تخصص این عزیزان می پردازد. سپس این افراد به گروه هایی که امکان میزبانی دارند اعلام می گردند.

هسته توانمندسازی بنا دارد پس از برگزاری این دوره از مسافرت ها و آشنایی فرهیختگان با مشکلات مناطق محروم، با تشکیل اتاق فکری متشکل از فعالین گروه های جهادی بستر رفع علمی مشکلات مناطق محروم را در طول سال و به طور مستمر هرچه بیشتر فراهم نماید.

 

جهت مشاهده متن نامه ارسالی از بنیاد ملی نخبگان شاخه آذربایجانشرقی کلیک نمایید.  • نوشته شده
  • توسط اولدوز یدرنجی
  • تعداد بازدید 2270
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/05/02
  • ساعت 10:31