برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 28 تير 1395
کد 2477

دیدار اعضای همایش پیوند اعضا با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار اعضای همایش پیوند اعضا با نماینده ولی فقیه در استان
اعضای همایش پیوند اعضای وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور در بیت امام جمعه تبریز با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز حضرت آیت الله مجتهد شبستری دیدار کردند .
در این دیدار صمیمی دکتر طاهر اقدم قائم مقام رییس دانشگاه ضمن تقدیر از حمایت های بی شائبه نماینده ولی فقیه در استان ، استمرار این حمایت ها در خصوص تبیین مقوله پیوند اعضا و اهمیت آن در بین اقشار مختلف جامعه را خواستار شد و گزارشی از کارهای انجام شده را ارائه نمود .
خانم دکترنجفی زاده رییس شبکه فراهم آوری اعضای پیوندی وزارت بهداشت نیز در این دیدارکلیاتی در خصوص نحوه چگونگی مرگ مغزی و نحوه پیوند اعضا ارائه نمود .
در ادامه دکتر قبادی قائم مقام انجمن پیوند عضو ایران نیز ضمن ارائه اطلاعات و آمار به روز حیطه پیوند اعضا خاطر نشان کرد : دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان یکی از قطب های پیوند اعضا در کشور مطرح است لذا تا یکی دوسال آینده لازم است تلاش شود دانشگاه علوم پزشکی تبریز پیشتاز این عرصه مثل دیگر زمینه ها باشد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز حضرت آیت الله مجتهد شبستری در این دیدار ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته و تاکید بر انجام کارهای فرهنگی در تبیین جایگاه پیوند اعضا در اذهان مردم خاطر نشان کرد : این کار یک عمل خداپسندانه و ایثارگرانه و یکی از مصادیق آیه مبارکه من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا می باشد

.
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1911
  • تایید شده
  • در 1395/04/28
  • ساعت 21:25