برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 24 تير 1395
کد 2437

اتصال اورژانس بیمارستان امام رضا به خیابان کمربندی میانی

اتصال اورژانس بیمارستان امام رضا به خیابان کمربندی میانی

مدیر امورفنی ونظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از اتصال اورژانس بیمارستان امام رضا به خیابان کمر بندی میانی تا پایان سال جاری خبر داد.
مصطفی صالحی اشاره به مشکل ترافیکی خیابان منتهی به دانشگاه علوم پزشکی تبریز بیمارستان امام رضا شهید مدنی و کلینیک های درمانی این منطقه گفت : طرح مسیر گشایی جدید برای رفع بار ترافیکی در زمینی به مساحت 4 هکتار و با اعتبار اولیه خاکبرداری 40 میلیارد ریالی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه تبریز اجرامی شود .
وی علت اصلی ترافیکی این منطقه را ساخت وساز برج های تجاری و بدون درنظر گرفتن بار زیاد ترافیک اعلام کردکه انتقال بیماران وامبولانس ها را نیزبا مشکل روبرو کرده است.

 به گفته صالحی خیابان عطار نیشابوری ظرفیت تردد ملاقات های کننده های بیماران دانشجویان دانشکده های پزشکی ودانشگاه تبریزرا ندارد و از سوی دیگر پارکینگ کافی در این مسیر نیز طراحی نشده است .
به گفته مدیر امورفنی ونظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اجرای مسیر جدید به طول 700مترکه ازفروردین ماه سال 94آغاز شده اورژانس بیمارستان امام رضا تا پایان امسال مستقیم به کمربندی کیانی وصل می شود.
صالحی افزود: این طرح با خاک برداری از کوه قازان داغی برای ایجاد معبر ازکنار دانشکده های دندانپزشکی وداروسازی جدید تا اتوبان نیایش با پیشرفت کاری 70درصد در حال انجام است که با اتمام آن دسترسی به سایت دانشگاه بیمارستانها و مراکز درمانی درسایت رابرای مواقع بحران فراهم می کند .

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 2447
  • تایید شده
  • در 1395/04/24
  • ساعت 7:13