برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 13 تير 1395
کد 2355

تشکیل جلسه بحث و تبادل نظر در رابطه با بسته های تحول و نوآوری آموزشی

تحول در نظام آموزش علوم پزشکي با تأکید بر اولویتهای ...

تشکیل جلسه بحث و تبادل نظر در رابطه با بسته های تحول و نوآوری آموزشی با حضوردکتر حنایی قائم مقام معاون آموزشی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی  دانشکده مدیریت ، تحول در نظام آموزش علوم پزشکي با تأکید بر اولویتهای کشور به عنوان گام چهارم طرح تحول نظام سلامت مطرح و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي خود را متعهد به تحقق اثربخش آن نموده است.
وزارت بهداشت  در این راستا نقشه راه روشني برای تحول در آموزش علوم پزشکي ترسیم و بر مبنای آن، بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکي را تدوین نموده است. توجه به نیازهای مهم کشور در عرصه سلامت، تأکید بر اعتلای جایگاه دانشگاهها و ورود به عرصه دانشگاههای هزاره سوم، تحقق آموزش پاسخگو و عدالت محور، بهره مندی از فناوریهای نوین و توجه به نهادینه سازی اخلاق حرفه ای از ویژگي های برجسته این بسته ها می باشند.

اولین جلسه بحث و تبادل نظر در خصوص اجرای بسته های تحول و نوآوری آموزشی با حضور دکتر حنایی قائم مقام معاون آموزشی دانشگاه، رییس دانشکده، مدیران گروهها و سایر اعضای هیات علمی تشکیل گردید. ابتدای جلسه  دکتر حنایی در خصوص اهمیت بسته های تحول و نوآوری آموزشی توضیحاتی ارائه نموده و در ادامه به معرفی کامل یکی از بسته های تحول پرداخته و برنامه عملیاتی مربوط به بسته مورد نظر را ارائه نمودند.

با توجه به اینکه بسته های تحول و نوآوری در آموزش در جلسه قبلی بین اعضای هیات علمی برای مطالعه دقیق تقسیم شده بود. مسئولین هریک از بسته ها در دانشکده سوالات و نظرات خود را در رابطه با بسته محوله ایراد نمودند و دکتر حنایی ضمن پاسخگویی به سوالات مسئولین بسته ها، از تقسیم منظم کاربسته های تحول آموزشی در دانشکده ابراز خوشنودی نمودند. 


  • نوشته شده
  • توسط محمد دهقانیان
  • تعداد بازدید 2687
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/04/14
  • ساعت 8:13