برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 12 تير 1395
کد 2339

برگزاری مراسم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر وزیری فرد در معاونت غذا و دارو

برگزاری مراسم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر وزیری فرد در معاونت غذا و دارو

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز مراسم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید محمد جواد وزیری فرد (معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم) در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو با حضور دکتر نجفی، مدیران و کارشناسان این معاونت برگزار گردید.

 در آغاز مراسم دکتر نجفی معاون غذا و دارو ضمن خوشامد گویی به میهمان گرانقدر حضور ایشان را در جمع کارکنان معاونت مایه مباهات و ارزشمند دانست .

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد جواد وزیری فرد ضمن تشکر از دعوت ایشان و حضور در جمع مدیران و کارشناسان نظارتی و آزمایشگاهی معاونت غذا و دارو با اهمیت دانستن بحث خوراک و غذای سالم از زمان تشکیل نطفه و از بدو تولد سخنرانی خود را شروع کرده و افزودند خداوند تبارک سلامت خوراک انسان را از زمان تشکیل نطفه تا اوایل کودکی تضمین می کند و بررسی رشد سریع انسان و تکثیر و تحولات سلولی جنین دلیل این موضوع می باشد و همچنین آزمایشات شیر مادر نیز خود نشاندهنده دهنده سلامت غذای انسان در بدو تولد می باشد. در ادامه رشد و تحول انسانی، نظارت، بررسی و انتخاب خوراک را بر عهده خویش قرار داده تا غذای مناسب جسم و روح خود را انتخاب کند و در آیات قرآنی نیز اشاره شده است که قبل از خوردن مشاهده کنید که تفسیر این آیه بیانگر بررسی و کنترل و نظارت هر چیزی است که انسان به عنوان غذا مصرف می کند و در حقیقت این مسئولیت را به انسان و انسان های دیگر واگذار می کند که اهمیت نظارت بر غذا و دارو را و کنترل هر آن چیزی که مصرف می کنیم را به آشکارا نشان می دهد زیرا غذای مناسب تضمین سلامتی جسم و البته روح انسان می باشد. حجت الاسلام و المسلمین دکتر ظریفی فرد در ادامه ضمن مهم دانستن نظارت بر غذا و دارو این امر را به مشابه وظایف فرشته قرب خداوندی حضرت میکائیل دانسته و و ادامه دادند رزق خداوندی به وسیله بررسی و نظارت بصورت سالم به مصرف کننده می رسد که باید دست اندرکاران این امر و حافظان سلامتی غذا و داروی مردم را جزو لشکریان این فرشته خداوندی به حساب آورد. ایشان همچنین افزودند از صفات خداوند تعالی حافظ و ناظر بودن بر اعمال انسانی است که انتظار می رود کارشناسان این عرصه با پیاده سازی این صفت الهی حافظ و ناظر خوراک مردم و کیفیت و سلامت آن باشند که امری بس سنگین و خداپسندانه خواهد بود و البته شریک تمامی اعمال خیر خواهانه مردم به خاطر تضمین و تامین سلامت و کنترل کیفیت غذای آنها می باشند که کوچکترین قصور در این امر نیز اثرات منفی دنیوی و اخروی فراوانی را بدنبال خواهد داشت.

در خاتمه حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمد جواد وزیری فرد با بدرقه معاون، مدیران و کارشناسان حاضر در جلسه معاونت غذا و دارو این معاونت را ترک کردند .

 


آلبوم تصاویربرگزاری مراسم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر وزیری فرد در معاونت غذا و دارو

3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 3211
  • تایید شده
  • در 1395/04/12
  • ساعت 10:51