برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 8 تير 1395
کد 2304

دیدار رییس دانشگاه با خانواده شهید حامد جوانی

دیدار رییس دانشگاه با خانواده شهید حامد جوانی
دکتر محمد حسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سالگرد شهادت حامد جوانی  ( شهید مدافع حرم ) با خانواده وی دیدار کرد .
در این دیدار صمیمی رییس دانشگاه ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده شهدا ، یاد و خاطره شهید حامد جوانی را گرامی داشت.
دکتر صومی در پایان دیدار به رسم یادبود لوحی را به خانواده این شهید عزیز اهدا نمود. متن لوح تقدیر رییس دانشگاه خطاب به خانواده شهید جوانی بدین شرح است :

در شرایطی که خیل عظیمی از مردان در تلاشند رفاه و آسایش خو دو خانواده شان را تامین نمایند، بایستی در روز روشن چراغ به دست، دنبال کسانی گشت که از تمنیّات فردی در مسیر خدمت به دیگران گذر نمود ه اند. مواجهه با انسانهای مسئولیت پذیری که با تمسک به ارزشهای دینی و اعتقادی از عزیزترین موجودی خود می گذرند، راه روشنی را درمقابل دیدگان بشریت می گشاید. امروز که سبعیت مدرن در چهره داعشی ها به نام مقدس دین اسلام که آزار به یک مورچه را بر نمی تابد، به مقابله باتمام ارزشهای متعالی اسلامی برخاسته است ، حامیان اسلام ناب محمدی مسئولیت صیانت از دستاوردهای چهارده قرن درخشش اسلام را برعهده دارند و شهید بزرگوار حامد جوانی نمود بارز تدیّن و ولایت پذیری جامعه ماست . مطمئنم محافظت از حریم حضرت زینب (س)با پاداش تنعم در جوار بزرگ شهید رمضان مولا علی (ع) جبران میشود.  با عرض تسلیت فقدان این عزیز بزرگوار به خانواده محترمشان و رهبری معظم انقلاب اسلامی، قرار گرفتن در جمع پر افتخار خانواده شهدای انقلاب اسلامی بر شما انسانهای مخلص و دردمند مبارکباد.

دکتر محمدحسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز/
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 3094
  • تایید شده علی همراهی
  • در 1395/04/09
  • ساعت 11:48