برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 29 خرداد 1395
کد 2229

جلسه کارگروه بهداشت و درمان در حوادث غیر مترقبه تشکیل یافت

جلسه کارگروه بهداشت و درمان در حوادث غیر مترقبه تشکیل یافت
به گزارش روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی استان:رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جلسه کارگروه بهداشت و درمان در حوادث غیرمترقبه گفت: برنامه های اجرائی EOC طبق برنامه زمانبندی اجرا می شود و در صورت موفقیت , به خیلی از اهداف خواهیم رسید
جلسه کار گروه بهداشت و درمان در حوادث غیرمترقبه با حضور تمامی اعضا در سالن کنفرانس ریاست دانشگاه تشکیل یافت و EOC دانشگاه علوم پزشکی گزارشی از عملکرد خود را اعلام کرد.
رئیس کار گروه بهداشت و درمان در حوادث غیر مترقبه آقای دکتر صومی با اشاره به تقویم برنامه کاری EOC گفت: اگر با برنامه تنظیم شده در زمانهای تعیین شده پیش برویم, مطمئنا میتوانیم به اهداف این برنامه برسیم.
وی همچنین بر لزوم برگزاری مانور برای آمادگی و رفع ضعف ها و هماهنگی کار گروه تاکید کردند.
در ابتدا دکتررجایی دبیر کار گروه بهداشت و درمان در حوادث غیر مترقبه عملکرد واحد EOC درسال اخیر را تشریح نمودند و درمورد پتانسیلهای دانشگاه درتمامی زمینه های پیشگیری و کنترل حوادث غیرمترقبه و همچنین پدهای بالگرد اورژانس هوائی مطالبی ارائه نمودند.
مهندس برزگر نماینده فرمانداری شهرستان تبریز در جلسه کار گروه بهداشت و درمان در حوادث غیر مترقبه گفت: بایستی برای کاهش مشکلات و رفع موانع تعاملات بین سازمانی افزایش یابد.
جلسه کار گروه بهداشت و درمان در حوادث غیر مترقبه با حضور دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دکترطاهری اقدم قائم مقام ریاست دانشگاه و دکتر رجایی و معاونین دانشگاه علوم پزشکی وکارشناسان آن حوزه و کارشناسان و مسئولینی از فرمانداری شهرستان تبریز و حوادث غیرمترقبه استان شرکت داشتند.
دراین جلسه برخی شرح وظایف اعضا کار گروه شفاف سازی وتغییراتی انجام شد و همچنین درخصوص افزایش تعامل بین اعضا جهت پاسخگویی بهتردرحوادث وبحرانها راهکارهایی ارائه شد.
  • نوشته شده
  • توسط صادق صادقی فر
  • تعداد بازدید 2448
  • تایید شده
  • در 1395/03/29
  • ساعت 10:6