برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 13 خرداد 1395
کد 2117

برگزاری روز دوم گردهمایی روسا و مدیران واحدهای دانشگاه

برگزاری روز دوم گردهمایی روسا و مدیران واحدهای دانشگاه
روز دوم گردهمایی روسای شبکه های بهداشت و درمان و روسا و مدیران مراکز آموزشی و درمانی و بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی تبریز  با حضور مسئولین دانشگاه روز پنجشنبه از ساعت 30/8 صبح آغاز گردید .
در ابتدا، دکتر دینوری معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به تشریح برنامه تنظیم شده پرداخته و در مورد پرداخت مبتنی بر عملکرد و برنامه قاصدک از تشکیل تیم کارشناسی در ستاد خبر داد و با اشاره به هزینه ی بسیار بالای مراکز در این حوزه ، اجرای دقیق و صحیح این برنامه با هماهنگی معاونت های توسعه مدیریت و درمان توسط مراکز را خواستار شده و بیمارستان شهید مدنی را به عنوان پایلوت این برنامه اعلام نمود. در ادامه پانل درآمد،بیمه و عامل سوم با حضور دکتر مقدسی پور رییس اسناد پزشکی تامین اجتماعی،دکتر جودی نماینده بیمه سلامت، کارکن نماینده بانک رفاه و دکتر تقی زاده به ریاست دکتر دینوری تشکیل گردید. نجفی در شروع پانل به ارائه مطالب خود در محدوده به روز رسانی اسناد و برنحوه استفاده از برنامه احراز هویت بیمه سلامت توسط مراکز پرداخت . در ادامه دکتر فانوسی مدیر امور مالی دانشگاه به نحوه تعامل بیمه تامین اجتماعی و بانک رفاه و دانشگاه پرداخت .بعد از آن حضار سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ های لازم داده شد.
گفتنی است : این گردهمایی روزهای 12 و 13 خرداد در سالن اجتماعات مرکز مطالعات برگزار گردید و در ساعت 18 روز 13 خرداد به کار خود پایان خواهد داد .
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 3327
  • تایید شده
  • در 1395/03/13
  • ساعت 11:42