برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 7 خرداد 1395
کد 2034

به همت معاونت برنامه ریزی، هماهنگی و امور حقوقی وزارت بهداشت;

سومین جلسه مشترک هیات امناء برگزار شد

سومین جلسه مشترک هیات امناء برگزار شد
جلسه مشترک هیات امنای مناطق آمایشی دانشگاه های علوم پزشکی در مناطق ده گانه همراه با نشست مشترک هیات امناء و جلسه تببین برنامه عملیاتی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد
به گزارش روابط عمومی و خبرنگار وب دا: دراین جلسه طاهر موهبتی معاون برنامه ریزی، هماهنگی و امور حقوقی وزیربهداشت، نمایندگان معاونت های ستادی وزارت بهداشت، اعضاء هیات رییسه و روسای دانشگاههای علوم پزشکی اردبیل، تبریز ، ارومیه  و مراغه، دکتر امین لو دبیر مجامع هیات امناء،  دکتر پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی و معاونین دانشگاه علوم پزشکی اردبیل شرکت داشتند.
 دکتر پور فرضی رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در بیان اهدف تشکیل این جلسه گفت: این جلسه به منظور هماهنگی و ارزیابی عملکرد، همدلی و همگرایی بین دانشگاههای منطقه 2 برگزار می شود که بتوانیم از پتانسیل های موجود دانشگاهها بصورت هم افزایی و منسجم استفاده بکنیم.
به گزارش وبدا، دانشگاههای علوم پزشکی کشور در پی تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به ده کلان منطقه تقسیم شده اند و معاونت برنامه ریزی ،هماهنگی و امور حقوقی وزارت بهداشت در خصوص هماهنگی بیشتر دانشگاهها در منطقه تقسیم بندی شده،اقدام و تدبیر جدیدی داشته است.
شایان ذکر است در مسیر بازگشت از سومین جلسه مشترک هیات امناء و پایش برنامه عملیاتی دانشگاههای علوم پزشکی منطقه 2 کشور، دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از بیمارستان در حال احداث سراب بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند کار قرار گرفت . همچنین از مرکز بهداشتی درمانی مهربان و بیمارستان هریس نیز بازدید کردند.


  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 3568
  • تایید شده
  • در 1395/03/07
  • ساعت 13:28