برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 3 خرداد 1395
کد 1996

معاونت توسعه ومنابع دانشگاه رتبه پیشتاز در مدیریت عملکرد را کسب کرد

معاونت توسعه ومنابع دانشگاه رتبه پیشتاز در مدیریت عملکرد را کسب کرد

رئيس دانشگاه علوم پزشكي  تبریز از تقدیر دکترسید علی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه  به دنبال كسب رتبه پيشتاز توسط معاونت توسعه ومديريت منابع اين دانشگاه دربين دانشگا ههاي علوم پزشكي سراسركشور، دکترسید علی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی این موفقیت را به رئیس دانشگاه تبریک گفت. در متن این لوح آمده است;  
با اهداء سلام و تحیات الهی
استقرارنظام مدیریت عملکرد یکی از نشانه های اساسی حرکت در مسیر تعالی هر سازمان است. پیداست چنین نظامی وابسته به وجود مدیران و کارکنان اندیشمند و عملگرایی است که در پی شناسایی، تامین، و تخصیص هدفمند منابع برای دستیابی به اهداف سازمان می باشند.
اکنون که به عنایت الهی و همت شما همکاران گرامی تان، وارد دومین سال استقرار نظام مدیریت عملکرد در حوزه توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده ایم، بدینوسیله اعلام میدارد معاونت توسعه مدیریت و منابع آن دانشگاه در ارزیابی به عمل آمده در سال 1394به رتبه پیشتاز در مدیریت عملکرد نایل آمده است .
ضمن تقدیر از معاون محترم توسعه مدیریت و منابع آن دانشگاه و همکاران ایشان،توفیقات بیشتر همگان را در استمرار و ارتقاء نظام مدیریت عملکرد آن دانشگاه از درگاه خداوند خواهانم . سیدعلی صدرالسادات/معاون توسعه ومدیریت و منابع
 شايان ذكر است در همايش سی امین همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور كه  در شیراز برگزار گرديد بر اساس  رتبه بندی، دانشگاه های علوم پزشکی كشور به ترتیب به سه رتبه پیشتاز، پویا و کوشا در مدیریت عملکرد، رتبه بندی شده اند، كه  15دانشگاه علوم پزشکی کشور به عنوان پیشتاز، 34دانشگاه به عنوان پویا و هشت دانشگاه به عنوان کوشا، معرفی شدند.


  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 3589
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1395/03/03
  • ساعت 13:41