برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 1 خرداد 1395
کد 1977

در 4 سال آینده

کره‌ا‌ی‌ها بیمارستان 800 تختخوابی در تبریز احداث می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدحسین صومی در حاشیه افتتاح بخش فوق تخصصی LTM مرکز فوق تخصصی ارزیابی و تشخیص بیماران مصروع اظهار داشت: همه ما کاری جز حل مشکلات بیماران را بر عهده نداریم و موظف هستیم در مسیری حرکت کنیم که بتوانیم جوابگوی همه مشکلات موجود در جامعه باشیم .

وی با تأکید بر اینکه نیازهای واقعی مردم فراتر از آن چیزی است که مطرح می‌شود، افزود: در عرصه سلامت با دو موضوع تقاضا و نیاز روبه‌رو هستیم که آنچه را که خودمان می‌فهمیم نیاز بوده و آنچه بیماران درخواست می‌کنند تقاضاست .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ادامه داد: در این مجموعه به دنبال این هستیم و طرحی تهیه کردیم که 200 نفر از بیماران مزمن را خارج و در محیط آسایشگاهی دیگر سکنی دهیم تا فضای جدید برای توسعه سه بخش اعصاب، روان‌پزشکی و داخلی فراهم شود، چراکه با تحقق این امر راه برای کارهای جدید باز می‌شود .

وی با بیان اینکه در 12 سال گذشته توسعه آن‌چنانی نداشتیم، گفت: برای نمونه بیمارستان امام رضا (ع) که در سال 64 کلنگ‌زنی و در سال 86 راه‌اندازی شده فرسوده است و بر همین اساس به دنبال این هستیم تا بیمارستان‌های جدید را گسترش بدهیم و بیمارستان ایجاد کنیم، چراکه مردم نمی‌توانند قبول کنند در اتاق‌های 6 تخته بستری شوند .

صومی، ادامه داد : با توجه به این مسأله قرارداد بیمارستان 800 تختخوابی با کره‌ای‌ها بسته شده و در آن تأکید شد تا بخش جراحی و داخلی اعصاب وجود داشته باشد .

وی با بیان اینکه روند رو به رشد مرکز درمانی رازی قابل تقدیر است، گفت: با احداث بیمارستانی که کره‌ای‌ها گفته‌اند در چهار سال تمام کنند در محوطه بیمارستان شهدا، در آینده حداقل با احساس رضایت روبه‌رو خواهیم شد .

لينك خبر در آدرس زير:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn= 13950230000796


  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 3030
  • تایید شده
  • در 1395/03/01
  • ساعت 10:15