برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 29 ارديبهشت 1395
کد 1969

دکترصومی در جمع مسئولین روابط عمومی واحدهای دانشگاه:

اطلاع رسانی ها باید به موقع و شفاف باشد

اطلاع رسانی ها باید به موقع و شفاف باشد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکترمحمدحسین صومی درهمایش مسئولین روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه با اشاره به لزوم اطلاع رسانی های صحیح و شفاف تصریح کرد: روابط عمومی ها باید در حل و فصل مطالبات به حق مردم از سیستم بهداشت ودرمان، بموقع و درست عمل کنند.
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، تاکید کرد:  روابط عمومی ها در پیشبرد اهداف سازمان نقش بسیار اساسی دارند و با آگاهی بموقع از اخبار و رویداها، میتوان از بروز بسیاری از وقایع تلخ جلوگیری کرد .
دکتر صومی به مسئولیت خطیر روابط عمومی ها اشاره کرد و گفت : با آگاهی و تلاش هر بیشتر، فعالیتها و خدماتی که درسطح دانشگاه و واحدهای مربوطه صورت میگیرد،  درست و واقعی به گوش مردم برسانید و در رساندن مطالبات به حق مردم به مسئولین، تعلل نکنید .  
دکترسیدجمال حسینی اقدم، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریزضمن عرض تبریک روزارتباطات و روابط عمومی به اهمیت روابط عمومی تاکید کرد و گفت : روابط عمومی ها باید با احاطه و آگاهی کامل از تمام موارد و موضوعات مربوط به واحد محل خدمت خود، بموقع و دقیق، نسبت به اطلاع رسانی فعالیتها و خدمات واحد خود اقدام نمایند .
مدیر روابط عمومی دانشگاه فعال سازی و بروز رسانی سایت های واحد های  دانشگاه را از الویت کاری هر روابط عمومی عنوان کرد و گفت : در ارزیابی روابط عمومی ها، کیفیت وکمیت اخبار لحاظ خواهد شد .
همایش یکروزه روابط عمومی های واحدهای دانشگاه با پرسش و پاسخ و بیان مشکلات و انتظارات ادامه یافت و در پایان مراسم با اهدای لوح سپاس از خدمات روابط عمومی های واحدها قدردان بعمل آمد .
گفتنی است همایش یکروزه روابط عمومی های واحدهای دانشگاه بمناسبت روز روابط عمومی و با حضور مسئولین روابط عمومی واحدهای دانشگاه امروز در تالار دانشکده دندانپزشکی برگزارشد .    

آلبوم تصاویر همایش روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 2445
  • تایید شده
  • در 1395/02/29
  • ساعت 23:21