برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 15 ارديبهشت 1395
کد 1872

رییس دانشگاه در آیین افتتاح جشنواره شهدای دانشجو:

برگزاری جشنواره‌هایی با یاد شهدا، دانشگاه‌ را عطرآگین می‌کند

 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دکتر محمد حسین صومی در آیین آغاز به کار جشنواره ورزشی شهدای دانشجو  در دانشگاه‌های استان با اعلام این مطلب بر ضرورت برگزاری جشنواره‌های علمی، ورزشی و فرهنگی به نام و یاد شهدا در دانشگاه‌ها تاکید کرد .

وی اضافه کرد: همراهی دانشگاه‌های استان و حوزه بسیج دانشجویی یکی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بخش آموزش عالی می باشد و امیدواریم این همکاری‌ها تداوم یابد .

وی خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم که با استفاده از برنامه های ورزشی و فرهنگی، فرهنگ ایثار و شهادت را در میان ‌دانشگاه‌یان تبیین کنیم .

 دکتر صومی افزود: دانشجویان باید بدانند که امنیت و آرامشی که اکنون داریم مرهون خون شهداست و باید فرهنگ شهدا و سبک زندگی آنها در دانشگاه ها گسترش یافته و در پناه این ارزش‌ها جوانانی تربیت شوند که اسلام و انقلاب به آنها ببالد .

 وی در بخش دیگری از سخنان خود ورزش و تندرستی را یکی از رکن‌های خودمراقبتی دانست و گفت: خودمراقبتی مجموعه اقدامات هدفدار در جهت صیانت از سلامت روحی و جسمی است که توسط خود فرد اعمال می‌شود  که در بین این اقدامات انجام حرکت‌های ورزشی  نقش بارزی در تعیین سلامت دارد .

گفتنی است؛ اولین جشنواره ورزشی شهدای دانشجو در استان به همت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز و بسیج دانشجویی آذربایجان‌شرقی آغاز به کار کرد .

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2532
  • تایید شده
  • در 1395/02/15
  • ساعت 21:32