برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 13 ارديبهشت 1395
کد 1848

مرحله نهایی مسابقه بزرگ مشاعره در دانشگاه برگزار شد

مرحله نهایی مسابقه بزرگ مشاعره در دانشگاه برگزار شد

 

مرحله نهایی مسابقه بزرگ مشاعره در دانشگاه علوم ‌پزشکی تبریز با حضور جمع کثیری از دانشجویان و با داوری "استاد دکتر اسماعیل آذر" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتراسماعیل آذر، استاد ادبیات فارسی، در مرحله نهایی مسابقه بزرگ مشاعره ، با اشاره به اینکه دانشجویان حاضر در این برنامه میوه‌ی قشنگ‌ترین شهر کشور هستند، ابراز کرد: وقتی که می‌بینم کسی به زبان آذری صحبت می‌کند، به او حسادت می‌ورزم، و در تلاش برای یاد گیری این زبان شیرین هستم.

وی با بیان اینکه آرزو دارم روزی به زبان آذری صحبت کنم، اظهار کرد: هر بار که می‌خواهم به شهر تبریز سفر کنم با هیجان خاصی می‌آیم؛ چراکه تبریزی‌ها محبت‌شان چیز دیگری است.

وی گفت: قدردان رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی هستیم به علت اینکه شرایط را فراهم کرده‌اند تا چنین برنامه‌هایی در این دانشگاه برگزار شود و همچنین درخواست داریم تا با برقراری ارتباط با نهادهای مربوطه، مشاعره در تبریز را تلوزیونی کنند و بنیاد ملی نخبگان نیز بدون شک تمام هزینه‌ی آن را متقبل خواهد شد.

بر اساس این گزارش؛ مسابقه بزرگ مشاعره در دو مرحله "تعیین سطح و نهایی"با 29 شرکت‌کننده برگزار شد که 16 نفر از شرکت کنندگان به مرحله ی نهایی رسیده‌اند؛ مرحله نهایی این مسابقه در چهار گروه چهار نفره برگزار شد و از بین این گروه‌ها، سپیده هرزندجدیدی مقام‌اول، سولماز عظیم‌زاده و سحر برزگر نفرات‌دوم و سارا حاجی‌سلمانی نیز به عنوان نفر سوم انتخاب شدند.

 

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2902
  • تایید شده
  • در 1395/02/13
  • ساعت 14:7