برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 13 ارديبهشت 1395
کد 1837

اولین جشنواره ورزشی شهدای دانشجو در استان به میزبانی دانشگاه برگزار می‌شود

اولین جشنواره ورزشی شهدای دانشجو در استان به میزبانی دانشگاه برگزار می‌شود

 

اولین جشنواره ورزشی بزرگ شهدای دانشجو ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان در دو بخش دختران و پسران برگزار می‌شود.

دیبر اجرایی اولین جشنواره استانی ورزشی "شهدای دانشجو" در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، اظهار کرد: طی جلسه‌ای که در ریاست جمهوری برگزار شده، تصمیم بر اجرای جشنواره شهدای دانشجو با آیتم‌های متنوع گرفته شده است.

دکتر علیرضا فرج الهی اضافه کرد: برگزاری جشنواره‌ها استانی است و در هر استان، مسئول جشنواره تحت نظر استانداری‌ها یکی از دانشگاه‌های مادر وزارت علوم می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در استان آذربایجانشرقی رییس کلی جشنواره شهدای دانشجو بوده و دیگر دانشگاه‌ها نیز مسئولیت بخش های مختلف این جشنواره را بر عهده گرفتند، در همین راستا دانشگاه علوم پزشکی تبریز مسئول برگزاری جشنواره ورزشی دانشجویی می‌باشد.

وی ادامه داد: با توجه به تجربیات ارزنده‌ی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در برگزاری جشنواره‌های ورزشی، این مسئولیت به عهده‌ی این دانشگاه گذاشته شده است.

وی با اشاره به رشته‌های مختلف جشنواره ورزشی گفت: دانشجویان در 7 رشته‌ تیراندازی، تنیس روی میز، بدمینتون، آمادگی جسمانی، فوتسال، والیبال، بسکتبال  به مدت ده روز به رقابت می‌پردازند.

دبیر اجرایی اولین جشنواره استانی ورزشی "شهدای دانشجو" تاکید کرد: این جشنواره 15 تا 22 اردیبهشت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

دکتر فرج الهی گفت: بیش از یکهزار و 120 نفر برای شرکت در این رقابت‌ها از میان دانشجویان سراسر استان اعلام حضور کردند.

وی با بیان اینکه ثبت نام از 6 اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا 14 اردیبهشت ادامه دارد، گفت: دانشجویان متقاضی شرکت در این جشنواره تا پایان مهلت اعلام شده نسبت به ثبت‌نام خود در سایت جشنواره اقدام کنند.

وی گفت: مراسم افتتاحیه این جشنواره روز چهارشنبه، 15 اردیبهشت برگزار و رقابتها نیز  از روز جمعه آغاز و با توجه به دوره رقابتی طولانی برخی رشته ها چون فوتسال تا ده روز ادامه می یاید.

 

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2386
  • تایید شده
  • در 1395/02/13
  • ساعت 10:38