برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 4 ارديبهشت 1395
کد 1753

نشست مدیران دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور برگزارشد

نشست مدیران دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور برگزارشد

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی، در این نشست یک روزه که با حضور دکتر محمد آقازاده معاون دانشجویی و فرهنگی و مهندس غلامعلی دهقانی مدیر امور دانشجویی  در دانشگاه علوم پزشکی گرگان برگزار شد، مدیرکل امور دانشجویی وزارت دکتر نژاد جواد درباره سیاست‌های کلی، راهبردهای اساسی و اهداف کلان این اداره کل سخنرانی کرد.در این نشست ، مدیران امور دانشجویی دانشگاهها در کارگروه‌های اعتبار سنجی خوابگاه‌ها، تغذیه، شورای صنفی، هفته خوابگاه‌ها و تقویم حوزه رفاهی به بحث و بررسی آئین نامه های مربوطه پرداخت.
در کارگروه اعتبار سنجی خوابگاه‌ها محورهای رتبه بندی، معیارهای رتبه بندی و شاخص‌های رتبه بندی مطرح شد و حاضران به اعلام نظر درباره شیوه رتبه بندی پرداختند.
در کارگروه تقویم حوزه رفاهی مباحثی از جمله صندوق رفاه دانشجویی، حمایت از دانشجویان بی بضاعت، زمانبندی عقد قراردادها و واقعی و اجرایی کردن سرانه دانشجویی دانشگاه‌ها مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
در کارگروه تغذیه نیز، مدیران حاضر در نشست به مقایسه وضعیت سلف سرویس‌ها، نحوه توزیع غذا و وضعیت تنوع منوهای غذایی در وعده ناهار و شام در 39 دانشگاه از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرداختند.
در ادامه این نشست، جلسه مدیران دانشجویی، معاونین فرهنگی و دانشجویی و دبیران شوراهای صنفی نیز برگزار شد.
در پایان نیز بیانیه پایانی نشست مدیران دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور توسط زاهد مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان قرائت شد.  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 3092
  • تایید شده
  • در 1395/02/04
  • ساعت 8:27