برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 27 اسفند 1394
کد 1658

دکتر صومی:

قانون مداری را در رئوس فعالیتهای سال 95 قرار دهید

دکتر صومی، قانون مداری را در رئوس فعالیتهای سال 95 قرار دهید

دکترمحمدحسین صومی ضمن تاکید بر مطلب فوق گفت: در سطح دانشگاه تمام فعالیتها و امورات اداری و مالی باید کاملا بصورت شفاف و مشخص اجرا شود  ایشان همچنین اظهار داشتند: پرداختن به کیفیت را به عنوان مهمترین اصول در امور سال 95  در نظر بگیرید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به کسب موفقیت در حوزه های بهداشت، درمان، آموزش، پژوهش، غذاودارو، دانشجویی و فرهنگی و پشتیبانی  ضمن تقدیر و تشکر از معاونین، روسای مراکز درمانی، روسای دانشکده ها و روسای شبکه های بهداشت تاکید کرد: در دو هفته آخر فروردین 95 برنامه اجرایی یکساله با 15 تکلیف برای واحد مربوطه تدوین نمائید که آخر سال ارزیابی از روی همین تکالیف خواهد بود .
در این جلسه  از تلاشهای آقای فیضی، مدیر امور فرهنگی  معاونت دانشجویی دانشگاه  بخاطر کسب  مقام در 6 حوزه جشنواره فرهنگی و هنری  به عنوان مدیر نمونه دانشگاه در سال 94  با اهدای لوحی قدردانی شد .
شایان ذکراست:  جلسه فوق به منظور قدردانی از زحمات همکاران و اعلام رئوس برنامه های سال 1395 دانشگاه  درمرکز مدیریت کشوری سلامت  تشکیل شد . در ادامه، آخرین جلسه هیات رئیسه دانشگاه در سال 94 با حضور تمامی اعضا در دفتر ریاست دانشگاه  تشکیل شد
 
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 2679
  • تایید شده
  • در 1394/12/27
  • ساعت 9:11