برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 26 اسفند 1394
کد 1651

برگزاری کارگاه آموزشی برای کارکنان سازمان بازرگانی غله استان آذربایجان شرقی توسط معاونت غذا و دارو تبریز

برگزاری کارگاه آموزشی برای کارکنان سازمان بازرگانی غله استان آذربایجان شرقی توسط معاونت غذا و دارو تبریز


به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز، کارگاه آموزشی ویژه کارکنان بازرگانی غله استان در موضوعات دارو و مصرف منطقی آن در بیماری فشار خون و آشنایی با برچسب های اصالت و سلامت محصولات سلامت محور برگزار گردید.

دکتر قره خانی عضو هیات علمی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریزدر خصوص بیماری خاموش یعنی فشار خون و علل ایجاد آن، روش های کنترل، درمان اولیه و اقدامات غیر دارویی در درمان را به تفصیل بیان نموده. در ادامه کارگاه آقای مهندس حسین زاده کارشناس آرایشی و بهداشتی این معاونت از قاچاق محصولات خوراکی، آرایشی و بهداشتی بحث کرده و برای عموم مردم تنها راه تشخیص و تمایز محصولات سلامت محور مجاز را با محصولات غیر مجاز و تقلبی کنترل برچسب اصالت و سلامت دانسته و ادامه دادند سود زیاد حاصل از قاچاق این نوع محصولات براحتی فروشندگان و وارد کنندگان غیرمجاز را ترغیب می کند تا از هر ابزارو روشی برای فروش کالاهای قاچاق خود بهره گیرند.

وی همچنین ضررهای حاصل از محصولات تقلبی بخصوص محصولات آرایشی و بهداشتی غیر مجاز را در دراز مدت باعث عوارض غیرقابل پیش بینی و حتی غیر قابل جبران عنوان کرد. کارگاه آموزشی با پخش انواع پمفلت های آموزشی در خصوص برچسب اصلات و سلامت کالا و پاسخگویی به سوالات حضار خاتمه یافت .


  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 2539
  • تایید شده
  • در 1394/12/26
  • ساعت 11:24