برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 13 اسفند 1394
کد 1583

در آیین آغاز به کار اولین استارت آپ فناوری‌های نو در علوم زیستی و پزشکی:

نیروی انسانی و جوان كه به کسب و کار جهانی می‌اندیشند، گره گشای مشکلات است

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی اظهار کرد: متأسفانه در کشور به‌جز برخی صنایع خاص، ما به معنای اصلی صاحب صنعت نیستیم، برخی صنعتی‌های ما فقط کارخانه‌داری کردند و از اصول مدرن و علمی پیشرفت صنعت بهره نگرفتند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تبريز، مهرداد امامی در آیین آغاز به کار اولین استارت آپ فناوری‌های نو در علوم زیستی و پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در دو سه سال اخیر اقتصاد ما توانسته از نفتی بودن فاصله بگیرد و همگان به این نتیجه رسیده‌ایم قیمت نفت به قیمت قبلی خود بازنخواهد گشت، در همین راستا استفاده از فناوری‌های روز و نوآوری در صنایع می‌تواند در‌های بازار جهانی را به‌سوی ما باز کند.

وی خاطرنشان کرد: در دنیای کنونی افراد به‌تنهایی حتی با داشتن ایده‌های قوی موفق نمی‌شوند، کار تیمی با تکیه‌بر  نیروی انسانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی بابیان اینکه نباید از فضای باز اقتصادی هراسید، گفت: اگر درگذشته یک سری مدیر صنعتی بدون بهره‌گیری از فناوری فقط به امر کارخانه‌داری خود مشغول بودند که همین مسئله به صنعت ما ضربه زده است، اکنون نباید همچون گذشته از فضای رقابتی و باز اقتصادی هراس داشته باشیم، به کار گرفتن مدیران خوش‌فکر که با بهره‌گیری از نیروی انسانی و جوان به کسب‌وکار جهانی می‌اندیشند، گره‌گشای مشکلات ما خواهد بود.

امامی با تأکید بر آموزش کار تیمی و گروهی در دانشگاه‌ها افزود: در استارت آپ ها افراد در کنار آموزش کار تیمی با کسب‌وکار به همراه فناوری‌ها و ایده‌ها آشنا می‌شوند.

اولین استارت آپ فناوری‌های نو در علوم زیستی و پزشکی 12 الی 14 اسفندماه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز به کارکرد.


  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 3322
  • تایید شده
  • در 1394/12/13
  • ساعت 8:18