برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 11 اسفند 1394
کد 1572

بازدید از آسایشگاه اعصاب و روان جانبازان جنگ تحمیلی تبریز

اعضای هیئت علمی، کارکنان و بسیج دانشجویی دانشکده‌های بهداشت، تغذیه و علوم غذایی رأس ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخه‌ی 94/12/10 از آسایشگاه جانبازان جنگ تحمیلی در بیمارستان روانپزشکی فجر تبریز بازدید کردند. طی این بازدید، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده‌های بهداشت، تغذیه و علوم غذایی و بسیج دانشجویی دانشکده¬ بطور خلاصه در جریان نحوه‌ی جانبازی، روند درمان و مشکلات جانبازان عزیز دفاع مقدس قرار گرفته و از بیماران بستری در بیمارستان عیادت نمودند و با دادن شاخه گل، شیرینی و هدایا از جانفشانی‌های این عزیزان تقدیر و برای شفای عاجلشان دعا کردند. طی این بازدید رئیس محترم دانشکده‌ی تغذیه و علوم غذایی در خصوص مشارکت همکاران هیئت علمی این دانشکده در مشاوره‌های رژیم درمانی و برنامه‌های خدمات غذایی آسایشگاه اعلام آمادگی نمودند.

اعضای هیئت علمی، کارکنان و بسیج دانشجویی دانشکده‌های بهداشت، تغذیه و علوم غذایی رأس ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخه‌ی 94/12/10 از آسایشگاه جانبازان جنگ تحمیلی در بیمارستان روانپزشکی فجر تبریز بازدید نمودند.

 طی این بازدید، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده‌های بهداشت، تغذیه و علوم غذایی و بسیج دانشجویی دانشکده­ بطور خلاصه در جریان نحوه‌ی جانبازی، روند درمان و مشکلات جانبازان عزیز دفاع مقدس قرار گرفته و از بیماران بستری در بیمارستان عیادت نمودند و با دادن شاخه گل، شیرینی و هدایا از جانفشانی‌های این عزیزان تقدیر و برای شفای عاجلشان دعا کردند. طی این بازدید رئیس محترم دانشکده‌ی تغذیه و علوم غذایی در خصوص مشارکت همکاران هیئت علمی این دانشکده در مشاوره‌های رژیم درمانی و برنامه‌های  خدمات غذایی آسایشگاه اعلام آمادگی نمودند.


  • نوشته شده
  • توسط اولدوز یدرنجی
  • تعداد بازدید 3789
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1394/12/12
  • ساعت 8:31