برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 10 اسفند 1394
کد 1559

اولین استارت آپ فناوری‌های نو در علوم زیستی و پزشکی برگزار می‌شود

اولین استارت آپ فناوری‌های نو در علوم زیستی و پزشکی 12 الی 14 اسفندماه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، اولین استارت آپ (رویکرد شکوفایی ایده‌های نوآورانه) فناوری‌های نو در علوم زیستی و پزشکی 12 الی 14 اسفندماه در کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی این همایش در گفت‌وگو باروابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تبريز گفت: افتتاحیه این استارت آپ و پذیرش شرکت‌کنندگان از ساعت 14 روز چهارشنبه 12 اسفندماه در کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تبریز انجام می‌شود.

فاطمه قنبری با بیان اینکه مدرسه کسب و کار یک رویداد آموزشی عملی در سراسر دنیاست که در 3 روز متوالی برگزار می‌گردد، گفت: در این برنامه شرکت‌کنندگان دارای ایده به همراه برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گردهم می‌آیند تا طی 54 ساعت ایده‌هایشان را مطرح و با تشکیل گروه‌های کاری نسبت به ارائه مدل کسب و کار ایده‌هایشان اقدام کنند.

وی افزود: از این رو دانشگاه علوم پزشکی تبریز با همکاری بنیاد ملی نخبگان و نیز سایر دانشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل و زنجان در نظر دارد در طی روزهای 12 تا 14 اسفندماه سال جاری نسبت به برگزاری استارت آپ فناوری‌های نو در علوم زیستی و پزشکی اقدام نمایند.

وی در خصوص شرایط شرکت‌کنندگان در این استارت آپ تاکید کرد: فارغ التحصیلان دانشگاهی، دانشجویان دانشگاهی با اولویت رشته‌های مرتبط با علوم پزشکی، فنی مهندسی، علوم انسانی، هنر و استعدادهای برتر تحت پوشش بنیاد نخبگان طبق آیین‌نامه و برگزیدگان جشنواره‌های معتبر مورد تایید بنیاد ملی نخبگان و جشنواره‌های نوآوری و شکوفایی می‌توانند برای شرکت در این استارت آپ با مراجعه به سایت tabrizstartup.bmn.ir اقدام نمایند.


  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 2646
  • تایید شده
  • در 1394/12/10
  • ساعت 12:1