برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 10 اسفند 1394
کد 1558

پیام انتخاباتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز

پیام انتخاباتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دکتر محمد حسین صومی بمناسبت برگزاری باشکوه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس دهم پیامی صادر نمود. متن پیام بشرح زیر است،
 نگارين لحظه هاي حضور با شكوه مردم در پاي صندوق هاي راي و خلق حماسه بزرگ حضور حداكثري در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس دهم كه تبلور دموكراسي ديني در سايه ولايت مداريِ عاشقانهِ مردمي هست كه هماره در صحنه هاي بزرگ تصميم گيري، جهانيان را به بهت و شگفتي واداشته اند بر همگان مبارکباد.
بی شک عمل به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب، وحدت و همدلي  همه مردم و مسئولين در زمان حاضر بهترين فرصت را براي پيشرفت و توسعه موزون و فتح قله هاي افتخار و رسیدن به جايگاه جهاني مناسب در همه عرصه هاي علمي و سياسي و اقتصادي فراهم خواهد ساخت.
ضمن تبريك به منتخبين عزيز كه با شور و شعور، اخلاص و انتخاب آگاهانه مردم عزیز استان به مجلس راه‌یافته اند توفيق خدمتگزاری به چنين مردمي را غنیمت شمرده، امیدوارم به لطف الهی همه باهم با همكاري صميمانه و قانونمند متعهدانه درراه اعتلاي استان و كشور عزيزمان تلاش نمائیم.
 اینجانب از همه اساتيد، همكاران محترم، دانشجويان و مردم سرزمين هميشه جاودانمان ايران اسلامي كه مجاهدانه و صادقانه در پاي صندوق‌های رأی حاضر شدند، تشكر و قدراني نموده توجه به مطالبات رأی دهندگان را در چنین فضای صمیمانه ای ضروری می دانیم، در دولت تدبیر و امید دانشگاه علوم پز شکی تبریز از هیچ تلاشی برای خدمت صادقانه به ولی نعمتان خود دریغ نخواهد کرد.

                         عزت و سربلندی ایران عزیز، آذربایجان سرفراز و تبریز قهرمان مستدام باد
                                        دکترمحمدحسین صومی/رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 3445
  • تایید شده
  • در 1394/12/10
  • ساعت 10:51