برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 4 اسفند 1394
کد 1525

مراسم یادبود دانشجوی دکترای دندان پزشکی مرحومه مغفوره خانم دکتر سیده نگین حصاری

مراسم ترحیم دانشجوی دکترای دندان پزشکی درمحل آمفی تاتر این دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حجت‌الاسلام خیری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در این مراسم ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(ع) و همچنین ضایعه درگذشت دانشجوی دکترای این دانشکده، عنوان کرد: وقتی خبر ایست قلبی این دانشجوی را که در خوابگاه به ایست قلبی دچار شده بودند شنیدیم و صحنه را در خوابگاه مشاهده کردیم گویی که فرزند خودمان را در آن حال می‌بینیم و برای  ما بسیار سخت و غیر قابل تحمل بود.

وی ضمن بیاناتی از سرگذشت و نحوه‌ی شهادت حضرت فاطمه(ع)، ابراز کرد مرحومه شدن این دانشجو نیز در این ایام سوگواری مصیبتی سخت و تحمل ناپذیربرای خانواده ایشان می‌باشد..

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ر در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه غم از دست دادن فرزند بسیار سخت است، عنوان کرد: ما دل خوش این هستیم که این مرحومه زندگی فانی و زودگذر این دنیا را با زندگی ابدی دنیای واقعی عوض کرده است و جایگاه بالایی در آن دنیا خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، مراسم یادبود دانشجوی دکترای دانشکده دندان‌پزشکی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمد حسین صومی و همچنین جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشکده برگزار شد

.

 

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 3869
  • تایید شده
  • در 1394/12/04
  • ساعت 9:42