برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 26 بهمن 1394
کد 1484

جشن فجر انقلاب همزمان با میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در سالن ورزشی کوثر برگزار شد

جشن فجر انقلاب همزمان با میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در سالن ورزشی کوثر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، زهرا حسین‌زاده، پرستار بازنشسته که در طی 11 عملیات دفاع مقدس حضور ایثارگرایانه داشته است، در مراسم جشن فجر انقلاب، اظهار کرد: شغل پرستاری، شغل شریفی است که در عین حال زحمت و مسئولیت زیادی می‌طلبد.
وی افزود: زحماتی که پرستاران برای مداوا و مراقب بیماران انجام می‌دهند، اگر با رضای خدا همراه شود، اجر و ثواب عظیمی خواهد داشت.
وی با بیان خاطراتی از عملیات‌هایی که در آن ها حضور داشت، به ایثار، سخت کوشی، و ایمان راسخ پرستاران و پرسنل پزشکی در طول هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد.
حسین‌زاده افزود: شرایط در طول هشت سال دفاع مقدس به گونه ای سخت بود که به علت کثرت مجروحان و جابه‌جایی سریع آنان با مجروحان جدید، در طول شبانه روز تنها دو ساعت فرصت استراحت برای تجدید قوا داشتیم.
طی این مراسم، برنامه‌های متنوعی از جمله تئاتر و تردستی اجرا شد و همچنین مسابقه کتابت سوره فجر برگزار و به افراد برگزیده و افرادی که هم اسم حضرت زینب(ص) بودند جوایزی اهدا شد.
مراسم جشن فجر انقلاب، با مجری‌گری سولیا بدری اجرا شد و با اجرای سرودی توسط جعفر احمدی به پایان رسید.
براساس این گزارش، جشن فجر انقلاب به همت امور فرهنگی خوابگاه های خواهران دانشگاه علوم پزشکی به همراه تجلیل از پرستار دفاع مقدس، زهرا حسین پور برگزار شد.  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2575
  • تایید شده
  • در 1394/11/26
  • ساعت 9:12