برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 20 بهمن 1394
کد 1462

درخشش خواهران کارمند دانشگاه در مسابقات شنای بانوان کارمند استان

درخشش خواهران کارمند دانشگاه در مسابقات شنای بانوان کارمند استان

          به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مسابقات شنای بانوان کارمند استان آذربایجان شرقی گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور چهار تیم از ادارات آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان استان، دانشگاه علوم پزشکی و بانک ملی برگزار شد .

این مسابقات در سه ماده کرال سینه، کرال پشت و قورباغه و در مسافت های 25 و 50 متر و در شش رده سنی برگزار و نتایج زیر برای دانشگاه علوم پزشکی تبریز بدست آمد
.در رده سنی   متولدین 1364 و بالاتر و در ماده 50 متر قورباغه خانم مهری محمدی نسب ازدانشگاه علوم پزشکی تبریز به مقام اول دست یافت و در همین رده سنی و در ماده 50 متر کرال سینه خانم پریا قاسمی ازدانشگاه علوم پزشکی تبریز مقام اول را از آن خود کرد .

در رده سنی متولدین 1359 تا 1363 و در ماده 50 متر قورباغه خانم آیدا فنایی ازدانشگاه علوم پزشکی تبریزمقام دوم، در همین رده سنی و در ماده 50 متر کرال پشت خانم لیلا حیدری از دانشگاه علوم پزشکی تبریز مقام دوم  را از آن خود کرد، همچنین در ماده کرال سینه خانم سمیرا قاسمی ازدانشگاه علوم پزشکی تبریزمقام اول راکسب نمود .

 در رده سنی متولدین 1344 تا 1348 و در ماده 50 متر کرال پشت خانم شفیقه اسلامی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز مقام دوم  را از آن خود کرد .

در رده سنی متولدین 1349 تا 1353 و در ماده 25 متر کرال سینه خانم فهیمه قزوینیان ازدانشگاه علوم پزشکی تبریزدوم شدند در همین رده سنی و در ماده 25 متر قورباغه خانم خدیجه شریفی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز اول شد  همچنین در ماده 25 متر کرال پشت خانم افسر فرخنده پی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مقام اول  رسید .

 در رده سنی 1343 و پائین تر و در ماده کرال سینه خانم رباب آبروان از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مقام نخست دست یافت .

Bottom of Form

 

 

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2928
  • تایید شده
  • در 1394/11/20
  • ساعت 13:37