برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 19 بهمن 1394
کد 1456

4باب خانه بهداشت روستایی و آشیان آمبولانس در ورزقان افتتاح شد

 

4 باب خانه بهداشت روستایی و آشیان آمبولانس بیمارستان علامه جعفری ورزقان با حضور فرماندار این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، همزمان با ایام الله دهه فجر، مراسم افتتاح خانه بهداشت روستاهای مصراب، سرخه دیزج، لاله بجان، سمبران و یک باب آشیان بیمارستان علامه جعفری ورزقان برگزار شد.

فرماندار ورزقان  نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات دولت یازدهم در نظام سلامت افزود: تاثیرات گام های جدی که در دو سال اخیر با اجرای طرح تحول نظام سلامت برداشته شد، بر کسی پوشیده نیست.

علی وفادار خاطرنشان کرد: باید به فکر مشکلات درمانی اقشار محروم جامعه بود، روستاییان نمیتوانند متحمل هزینههای سنگین درمانی باشند، اگر اهالی این روستاها برای درمان همه مشکلات خود به شهر مراجعه بکنند هزینه های زیادی صرف می کنند ولی با وجود خانه های بهداشت روستایی میتوانند بخشی از پروسه درمان و مشکلات خود را در همین روستاها طی کنند.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان ورزقان نیز در این مراسم گفت: مشکلات فیزیکی و نبود ساختمان خانههای بهداشت، اهالی این چهار روستا را دچار مشکل کرده بود که امیدواریم با افتتاح این خانه های بهداشت از بار مشکلات آنها کاسته شود.

مهرداد رباطی با بیان اینکه با افتتاح این خانه های بهداشت، تعداد این خانه ها در شهرستان ورزقان به 50 باب رسید، گفت: این پنج پروژه در مساحت 450 متر مربع با اعتبار بالغ بر شش میلیارد ریال احداث گردید.

رباطی افزود: 650 خانوار با جمعیت دو هزار و 200 نفر از خدمات بهداشتی و درمانی این پروژه ها بهرهمند میشوند.

 

  • نوشته شده
  • توسط امیرسینا فقیهی
  • تعداد بازدید 2811
  • تایید شده
  • در 1394/11/19
  • ساعت 13:39
برچسب ها