برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 18 بهمن 1394
کد 1453

بخش بیماری‌های دهان، فک و صورت دانشکده دندان‌پزشکی تبریز افتتاح شد

بخش جدید بیماری‌های دهان و فک و صورت دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، صبح امروز بخش جدید بیمار‌ی‌های دهان و فک و صورت دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاونین دانشگاه علوم پزشکی تبریز افتتاح شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این آیین، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی ایران گفت: برای پیشرفت و توسعه کشور نباید به بیگانگان چشم بدوزیم بلکه با تلاش و عزمی راسخ استعداد‌های متنوع را در کنار هم قرار داده و آینده‌ای درخشان برای کشور رقم بزنیم.

دکتر محمد حسین صومی افزود: دانشگاه علوم پزشکی تبریز با 420 هزار میلیارد تومان سرمایه فیزیکی و هم چنین تعداد زیادی از دانشجویان و پزشکان و اعضای هیات علمی به عنوان نیروی انسانی ارزشمند، درصدد تربیت نسلی از دانشجویان است تا بتوانند در آینده‌ای نزدیک گره از کار مردم بگشایند و خیلی بهتر از گذشته‌ها به مردم خدمت کنند.

وی ادامه داد: دانشگاه باید رشد و توسعه داشته باشد و وقتی این توسعه‌یافتگی رقم خورد و سرمایه اجتماعی فزونی یافت، رضایتمندی مردم نیز به تبع آن افزایش یافته و جامعه‌ای آرمانی را برایمان به ارمغان خواهد آورد.

دکتر صومی با اشاره به جهت‌گیری دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: جهت‌گیری ما ایجاد و تجهیز دانشگاهی است که تمامی پزشکان و دانشجویان از ارائه خدمت در آن احساس رضایت کنند . مردم نیز از خدمات آن ها راضی و خشنود باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود: 150 طرح در حال اجرا در استان داریم که بعد از سفر وزیر 73 طرح نیز به این تعداد اضافه شد که امید داریم سال 95 شاهد ارتقای بعد کیفیت، آموزش و پژوهش در دانشگاه علوم پزشکی تبریز باشیم.

رئیس دانشکده دندان‌پزشکی تبریز نیز در این آیین گفت: احداث بخش دهان و فک و صورت حدود یک سال به طول انجامید و پس از گذشت این مدت اکنون با 25 یونیت دندان‌پزشکی، 5 اتاق هیات علمی و 2 بخش کابین جزو بهترین بخش‌های دانشکده است که تمامی ملزومات موردنیاز را در خود جای داده است.

دکتر ناصر امین آبادی هم چنین تاکید کرد: بخش دهان و فک و صورت به عنوان مرکز غربالگری و توزیع بیماران نیز عمل کرده و با افتتاح این بخش محیطی آموزشی و خدماتی در اختیار هیات علمی و دانشجویان قرار گرفته است تا به ارائه خدمت به مردم بپردازند.

 

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 2043
  • تایید شده
  • در 1394/11/18
  • ساعت 13:54