برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 11 بهمن 1394
کد 1408

سرهنگ پاسدار عباسی در جلسه فرماندهان بسیج کارمندی دانشگاه گفت:

باید به هوش باشیم دشمن تغيير نكرده است

 

فرمانده ناحيه غدير تبريز گفت: برخی در داخل چهره آمريكا را تطهير میكنند اما بايد به هوش باشيم كه دشمن تغيير نكرده است و همچنان به شيطنتهای خود ادامه میدهد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، سرهنگ پاسدارداوود عباسي در جلسه فرماندهان پايگاه هاي مقاومت بسيج كارمندي دانشگاه علوم پزشكي تبريز با اشاره به مسئوليت و رسالت عظيم بسيجيان در رساندن پيام شهدا و امام خميني(ره) به نسل جوان گفت: به فرموده امام خميني(ره) بالاترين معروف حفظ نظام جمهوري اسلامي است كه بسيجيان بايد شبانه روزي براي تحقق اين معروف تلاش كنند.

وي با بيان اينكه بعد از جنگ جهاني دوم دنيا در دستان دو قدرت بزرگ غرب و شرق قرار داشت، افزود: هيچ يك از كشورها استقلال نداشتند و همه آن ها به يكي از اين بلوك شرق و غرب وابسته بودند و پيمان ورشو نظاره گر اين امر ظالمانه بود.

وي ادامه داد: اما در اين حين معجزه اي به وقوع پيوست و امام خميني(ره)  در فضاي خفقان آن روز با تكيه بر باورها و اعتقادات ديني خود با كمك و ياري مردم مسلمان ايران انقلابي را شكل داد كه از آتشفشان آن نوري ساطع شد كه كور كننده دشمنان و روشنايي بخش ديدگان ملت مسلمان ايران بود.

عباسي تاكيد كرد: پس از پيروزي انقلاب اسلامي ايران، دشمنان درصدد خاموش كردن نور روشنايي بخش انقلاب برآمدند اما نتوانستند كاري از پيش ببرند از اين رو براي ايستادن در برابر تثبيت انقلاب، هشت سال جنگ تحميلي را به ملت ايران تحميل كردند.

فرمانده ناحيه بسيج غدير تبريز با بيان اينكه دشمن در هشت سال جنگ تحميلي نيز نتوانست كاري از پيش ببرد، اظهار كرد: پس از شكست در جنگ تحميلي دشمن دست از شيطنت برنداشته و اين بار جنگ نرم را عليه انقلاب به راه انداخت تا به خيال خود بتواند جلوي صدور انقلاب را بگيرد.

وي نقشه هاي دشمنان براي ايستادن در برابر صدور انقلاب را ناكارآمد دانسته و گفت: تمامي نقشه هاي دشمنان چون تهديد و تحريم نيز نتيجه اي نداشت و انقلاب اسلامي ايران به جهان صادر شده و نتايج آن در موج بيداري اسلامي به خوبي قابل مشاهده است و امروز كشورهايي كه جرات رويارويي با آمريكا را نداشتند با تمام قدرت در برابر او می ايستند و براي استقلال و آزادي خود میجنگند.

وي با بيان اينكه به اعتراف دشمنان جمهوري اسلامي ايران مركز ثقل بيداري اسلامي است، افزود: سال گذشته سند راهبردي آمريكا افشا شد كه در آن آمريكا به مغز جهان و خاورميانه به قلب دنيا تشبيه شده بود و در آن سند چنين آمده بود كه مغز بدون قلب نمي تواند كار كند كه مركز ثقل قلب دنيا، ايران اسلامي است.

عباسي ادامه داد: در اين سند آمريكا آمده بود كه اگر بخواهند در قدرت بمانند بايد در منطقه خاورميانه نفوذ و تسلط داشته باشند.

فرمانده ناحيه بسيج غدير تبريز تاكيد كرد: دشمنان با ديدن قدرت نظامي و همچنين بسيجيان بيدار نتوانستند به خود جرات دهند تا به مرزهاي ايران تعدي كنند، از اين رو كشورهاي اطراف ايران چون عراق و افغانستان و سوريه را مورد حمله قرار دادند.

وي قدرت بالاي نظامي ايران را انكارناپذير دانسته و گفت: دشمن با وجود تمامي اين شكست ها باز هم براي نابودي ايران اسلامي نقشه دارد و اين بار مي خواهد از راه نفوذ همه جانبه در كشور رسوخ كند و ايران را از داخل تهي كند كه بايد به هوش باشيم.

وي يكي از راه هاي نفوذ را كه دشمن به آن چشم دوخته است انتخابات پيش روی كشور دانست و افزود: دشمنان اين مرحله را پيچ تاريخي عنوان كرده اند و چنين اعلام كرده اند كه اگر نظام اسلامي از اين پيچ تاريخي بتواند به سلامت عبور كند ديگر نمي توان در برابر پيشرفت ايان اسلامي ايستاد و آن را از پاي درآورد، از اين رو براي انتخابات پيش رو برنامه هاي زيادي دارند.

عباسي عنوان كرد: تنها راه مقابله با نقشه هاي دشمنان و نقش برآب كردن آنان حضور حداكثري در پاي صندوق هاي راي مي باشد و به فرموده رهبري حتي كساني هم كه نظام را قبول ندارند به پاي صندوق هاي راي بيايند چرا كه آينده كشور به اين حضورها بستگي دارد.

فرمانده ناحيه بسيج غدير تبريز بر لزوم  انتخاب كانديداي اصلح تاكيد كرده و گفت: بايد در انتخاب كانديداي اصلح و ولايت پذير، نهايت دقت را داشته باشيم و نگذاريم مجلس ششم ديگري پديد آيد.

 

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 4968
  • تایید شده
  • در 1394/11/11
  • ساعت 13:52