برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 8 بهمن 1394
کد 1395

جلسه توجيهي دستگاه هاي اجرايي استان در مركز كشوري مديريت سلامتNPMC برگزار شد.

جلسه توجيهي دستگاه هاي اجرايي استان در مركز كشوري مديريت سلامتNPMC برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مركز كشوري مديريت سلامت، جلسه توجيهي در خصوص برنامه هاي آموزش و توانمند سازي كاركنان دستگاه هاي اجرايي استان با حضور مديران منابع انساني و كارشناسان آموزش دستگاه های اجرایی استان در زمينه بهبود سبك زندگي برگزار شد.
 در ابتداي برنامه دكتر محمدحسين دانشور معاون آموزشي مركز كشوري مديريت سلامت به اهميت و ارزش مديريت  سرمایه های انساني و توانمند سازی نیروی انسانی در سازمانها و جوامع دانشی امروزي اشاره كرد.
 ایشان هدف از برگزاری این گردهمایی را توجیه دستگاه های اجرایی برای برگزاری برنامه آموزشي ضمن خدمت کارکنان در مسیر بهبود سبك زندگي در چهار محور"مديريت و كنترل استرس و اضطراب، تغذيه سالم، كنترل مصرف دخانيات و تحرك بدني" عنوان كرد.
 در ادامه مهندس مهرآسا قائم مقام دفتر آموزش و پژوهش استانداري بر اهمیت برنامه های آموزش كاركنان در بهبود کارایی و اثربخشی سازمانها اشاره كرده ، و با ذکر اینکه برنامه های آموزشی فوق جزو اهداف سند توسعه و تدبیر سلامت استان می باشد ، از مدیران منابع انسانی خواست تا در سال آتي  چهار دوره آموزشی مورد اشاره  را در برنامه دوره هاي آموزش كارمندان خود لحاظ نمايند.
در پايان دكتر كارآموز قائم مقام معاونت بهداشتي دانشگاه به بيان آمار و علل مرگ و مير در كشور و استان پرداخت و با اعلام  42 درصدي  آمار بيماران قلبي و عروق در استان، آذربايجان شرقي را در مرز هشدار خوانده،  بر لزوم فرهنگ سازي جامع و سريع در خصوص اصلاح سبك زندگي مردم با همكاري كليه ارگان هاي دولتي و خصوصي تاكيد كرد.
شايان ذكر است مركز كشوري مديريت سلامتNPMC به عنوان يك مركز آموزشي و پژوهشي در نظام سلامت كشور و همچنين همكار سازمان جهاني بهداشت WHO به فعاليت مشغول است.
  • نوشته شده
  • توسط صادق صادقی فر
  • تعداد بازدید 2294
  • تایید شده
  • در 1394/11/08
  • ساعت 11:5