برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 30 دي 1394
کد 1374

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پروتزهای دندانی ورودی 90 در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پروتزهای دندانی ورودی 90 در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد

رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: جشن فارغ التحصیلی نقطه پایان دانشجویان نیست بلکه شروع راه جویندگان دانش برای خدمت به مردم و بشریت است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز،دکترامین آبادی در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پروتزهای دندانی ورودی 90 افزود: دانشکده دندانپرشکی در سال 66 تاسیس شد و در سال 86 نیز با تجهیز امکانات دانشکده برای اولین بار رشته پروتزهای دندانی از سال 88 در این دانشکده بنا نهاده شد.
وی با بیان اینکه دانشجویان پروتزهای دندانی جزو برترین های کشور هستند، تاکید کرد: پروتزهای دندانی جزو شاخه های بسیار مهم رشته دندانپزشکی است و روزانه شاهد تغییرات شگرفی در این عرصه هستیم.
محمد رضا قایمی نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدایی که با گذشتن از جان خود امنیت را برای کشور به بارآوردند، اظهار کرد: تمام تلاش اساتید این بوده است که کارهای علمی را با بهترین کیفیت به دانشجویان آموزش دهند.
مربی دانشکده دندانپزشکی تبریز با اعلام اینکه دانشجویان ورودی 90 پروتزهای دندانی جزو بهترین های دانشگاه بوده اند، گفت: این دانشجویان با برگزاری اولین سمینار دانشجویی در ابتدای سال 94 برتری خود را نسبت به دانشجویان دانشگاه های دیگر نشان دادند.
گفتنی است؛ طی این مراسم و با پخش کلیپ های متنوع دانشجویان ورودی 90 پروتزهای دندانی دانشکده دندانپزشکی تبریز فارغ التحصیلی و اتمام دوره چهارساله تحصیل خود را با حضور اساتید این دانشکده جشن گرفتند.


 

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 4285
  • تایید شده
  • در 1394/10/30
  • ساعت 13:22