برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 30 دي 1394
کد 1371

دکتر طاهر اقدم : هدف ما بهره گیری هدفمند از توانمندی های خیرین در راستای ارتقای نظام سلامت در استان است

دکتر طاهر اقدم : هدف ما بهره گیری هدفمند از توانمندی های خیرین در راستای ارتقای نظام سلامت در استان است

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پیشرفت 90 درصدی ساخت و تجهیز مرکز دیالیز بیمارستان امام  رضا(ع) توسط آقای نوبری و آقای مردانی آذر خبر داد و گفت: در آینده نزدیک آماده بهره برداری از این مرکز خواهیم بود .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر علی اکبر طاهر اقدم در نشستی با مسئولان سازمان‌های مردم نهاد استان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص لزوم توجه گسترده به حوزه سلامت جامعه، گفت:  هدف ما بهره گیری هدفمند و برنامه ریزی شده از توانمندی های خیرین در راستای ارتقای نظام سلامت در استان است.
وی با ارائه گزارشی از اقدامات سازمان های مردم نهاد و خیرین استان در حوزه سلامت، افزود: انعقاد تفاهم نامه با مراکز مختلف دولتی و غیردولتی، برگزاری همایش‌های مردمی جهت جذب حمایت‌های خیرین و احداث خانه های بهداشت از جمله اقدامات سازمان های مردم نهاد استان در یک سال اخیر است.
وی در ادامه از پروژه ساخت بیمارستان جامع 550 تخت خوابی کودکان با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان در شهرک خاوران توسط آقای مردانی آذر ، پروژه احداث بخش آنکولوژی بیمارستان کودکان تبریز با پیشرفت  90 درصدی با همکاری شورای شهر و شهرداری تبریز و مجموعه درمانگاهی و اورژانس آیت الله طالقانی تبریز با پیشرفت 55 درصدی خبر داد .
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در امور مشارکت های اجتماعی با اشاره به چشم انداز آینده دانشگاه در راستای استفاده از پتانسیل های خیرین استان اظهار کرد: راه اندازی استروک سنتر، حمایت های بیشتر از خانواده های بیماران دیالیزی، ساخت درمانگاه تخصصی ام اس و اوتیسم از جمله برنامه‌های ما برای استفاده از توانمندی‌های خیرین استان در آینده می باشد.  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1801
  • تایید شده
  • در 1394/10/30
  • ساعت 10:56