برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 30 دي 1394
کد 1369

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از راه اندازی چندین مرکز درمانی در آینده نزدیک خبر داد

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از راه اندازی چندین مرکز درمانی در آینده نزدیک خبر داد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به اینکه در حوزه پیوند اعضا و به خصوص پیوند کبد در استان از لحاظ تامین فضا و تجهیزات مشکل جدی نداریم، گفت: مشکل ما در زمینه پیوند کبد عدم وجود تیم متخصص می باشد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمد حسین صومی در نشستی با مسئولان سازمان‌های مردم نهاد استان با بیان اینکه طرح های بسیاری در سال های اخیر توسط خیرین و سازمان‌های مردم نهاد برای تامین زیرساخت های نظام سلامت در استان صورت گرفته است، گفت: در حوزه پیشگیری نیز در ماه های اخیر کمپین های مختلف سلامت را در مورد بیماری دیابت، فعالیت فیزیکی ، حذف نمک از سر سفره‌ها ، راههای کاهش مصرف قند و پیشگیری از سرطان راه اندازی کرده ایم که نتایج بسیار خوبی را در بلند مدت به ارمغان خواهد آورد .
وی آذربایجان شرقی را جزو استان های پیشتاز در زمینه تامین فضا و تجهیزات دانست و افزود: با حضور سرمایه گزاری عظیم دولتی و خیرین کارهای بسیار بزرگی در شهرهای استان در حال انجام است که در آینده نزدیک  ما شاهد راه اندازی چندین مرکز درمانی خواهیم بود .
وی در خصوص استفاده از پتانسیل های عظیم خیرین در منطقه آذربایجان، اظهار کرد: دانشگاه در تلاش است با جهت دهی پتانسیل های عظیم مردمی در زمینه های پیشگیری ، پژوهش ، آموزش و درمان همچنان به ارتقای توانمندیهای موجود ادامه دهد..
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز همچنین از تکمیل 80 درصدی ساختمان پیوند اعضای دانشگاه در مرکز امام رضا(ع) خبر داد و گفت :این ساختمان با حضور خیرین و دانشگاه در حال احداث می باشد .  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2404
  • تایید شده
  • در 1394/10/30
  • ساعت 10:45