برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 6 دي 1394
کد 1283

تشکیل دومین جلسه کمیته پیشگیری از قاچاق کالاهای سلامت محور در معاونت غذا و دارو تبریز

تشکیل دومین جلسه کمیته پیشگیری از قاچاق کالاهای سلامت محور در معاونت غذا و دارو تبریز
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی
تبریز
دومین جلسه کمیته پیشگیری از قاچاق کالاهای سلامت محور دانشگاه علوم پزشکی تبریز در معاونت غذا و دارو با حضور اعضا و نمایندگان معاونت های دانشجویی و فرهنگی، بهداشتی و آموزشی برگزار گردید.

در این جلسه که به ریاست دکتر نجفی معاون غذا و دارو تشکیل شده بود ضمن بررسی و ارائه راهکارهای جدید توسط اعضا حاضر، مقرر گردید در اسرع وقت برنامه های عملیاتی معاونت های عضو کمیته برای سال 95 ارائه گردد. همچنین پکیج آموزشی ویژه گروههای هدف با همکاری کارشناسان معاونت های مختلف دانشگاه آماده سازی و در اختیار معاونت های دانشگاه علوم پزشکی بخصوص معاونت دانشجویی قرار گرفته تا ضمن اطلاع رسانی در بین دانشجویان اقدامات دیگری مانند درج در نشریه های دانشجویی، استفاده در برنامه های نمایشی، مسابقات دانشجویی و ساخت انیمیشن های مرتبط با موضوعات ارائه شده انجام شود.

ارسال پمفلت های آموزشی و برچسب های جدید اصالت برای آگاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و سایر دانشگاه های استان نیز از مصوبات جلسه بود. همچنین مقرر شد با همکاری آموزش و پرورش استان برنامه های آموزش در مدارس مقاطع تحصیلی با هماهنگی معاونت بهداشتی دانشگاه اجرا گردد .


  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 3411
  • تایید شده
  • در 1394/10/06
  • ساعت 8:49