برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 5 دي 1394
کد 1277

برگزاری جلسه هماهنگی و بازآموزی ویژه کارشناسان شبکه های بهداشتی استان در معاونت غذا و دارو تبریز

برگزاری جلسه هماهنگی و بازآموزی ویژه کارشناسان شبکه های بهداشتی استان در معاونت غذا و دارو تبریز

 

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز جلسه هماهنگی و آموزشی برای کارشناسان شبکه های بهداشت استانی با حضور رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار گردید. در این دوره آموزشی یکروزه دکتر رمضانی ضمن اشاره به اثر بخش کردن نظارت بر واحدهای تولیدی نسبت به پیگیری صورتجلسات و بازدیدهای انجام شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت تاکید و خاطر نشان کرد داشتن برنامه مدون و دوره ای برای بازدید از واحدهای تولیدی و ارائه گزارشات منسجم با فعالیت های انجام شده در دستور کار تمامی کارشناسان قرار گیرد.

 وی ضمن تسریع در برخورد با واحدهای متخلف به این نکته نیز اشاره کرد که  معرفی واحد های متخلف به مراجع قانونی با هماهنگی این معاونت و کارشناس مربوطه انجام گیرد تا امکان پیگیری از طرف معاونت نیز فراهم شود .

 در ادامه جلسه کارشناسان واحدهای مختلف معاونت غذا و دارو در خصوص نشانگرهای تغذیه ای، نحوه پایش و ارزیابی شبکه های بهداشت، صادرات و واردات بخصوص در منطقه آزاد، بازدید از سطح عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی و نحوه پاسخگویی به شکایات با کارشناسان شبکه به بحث و گفتگو پرداختند.

در خاتمه دکتر رمضانی با ابراز امیدواری نسبت به تمهیدات انجام یافته در راستای سلامت وبهداشت جامعه ومردم ، کارشناسان ودست اندرکاران را به تلاش جدی و بی وقفه در این مقوله ترغیب نمود.


  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 2588
  • تایید شده
  • در 1394/10/05
  • ساعت 8:33