برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 29 آذر 1394
کد 1264

مدیریت امور فرهنگی دانشگاه مسابقه کتابخوانی "نامیرا" را برگزار کرد.

مدیریت امور فرهنگی دانشگاه مسابقه کتابخوانی "نامیرا" را برگزار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، پروین صیادی با بیان اینکه مسابقه کتابخوانی "نامیرا" به مناسبت ماه محرم و صفر در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد، گفت: مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز همزمان با ماه محرم و صفر مسابقه کتابخوانی "نامیرا" را برای شرکت اساتید و کارمندان این دانشگاه برگزار کرد.
وی با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقه افزود: این مسابقه با هدف ارتقای سطح مطالعه و آگاهی از وقایع عاشورا و واقعه کربلا برگزار شد.
وی در خصوص مهلت ثبت نام و زمان برگزاری این مسابقه تاکید کرد: علاقمندان از 24 آبان ماه در این مسابقه ثبت نام کرده و این مسابقه 24 آذرماه سال جاری برگزار شد.
مسئول برگزاری مسابقه کتابخوانی با اشاره به تعداد شرکت کنندگان این مسابقه، اظهار کرد: 190 نفر از اساتید و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی در این مسابقه شرکت کردند که از بیست نفر آن ها به عنوان افراد برگزیده تقدیر شد.
گفتنی است حمیدرضا گلی، مریم رزمخواه، آمنه موسوی نژاد، صدیقه شکری، معصومه انتظار، نسرین وجدانی، مریم حسنی، ملیحه حسین پور فیضی، منیره داداش زاده فخر، اباسط فنایی پیرلر، شکوه ممقانی، نسرین مکانی، معصومه مرتضوی، ناجیه طالب، مریم عباس نژاد، علی خلیل زاد، رقیه موسوی نژاد، افسانه عطایی زاده، فریبا اسمعیلی و فلورا باغبان رضوان برگزیدگان این مسابقه هستند.
کتاب "نامیرا" با نویسندگی صادق کرم یار کتابی است که واقعه کربلا را به صورت روایی نقل کرده است.

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 3335
  • تایید شده
  • در 1394/09/29
  • ساعت 18:10