برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 25 آذر 1394
کد 1243

دومین دوره جشنواره پژوهشی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به کار خود پایان داد

نشجویی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، محمدرضا رشیدی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مراسم اختتامیه‌ی این جشنواره گفت این حرکت یکی از بهترین حرکات دانشجویی است و در شرایطی که در خیلی جاها نخوت وجود دارد وقتی در جمع دانشجویانی این‌چنین قرار می‌گیریم احساس طراوت و شادی می‌کنیم.

وی اضافه کرد: از یک و نیم سال پیش توجه خاصی به برنامه‌های دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز ابراز شد که یکی از نمودهای آن برگزاری جشنواره‌ی دانشجویان برگزیده بود.

رشیدی تأکید کرد: حمایت از طرح‌های فناورانه یکی دیگر از برنامه‌هایی است که دانشگاه علوم پزشکی در راستای حمایت و پشتیبانی از تلاش‌های تحقیقاتی دانشجویان در پیش‌گرفته است تا دانشجویان بتوانند از محل بودجه‌ی دانشگاه ایده‌های خود را به مرحله‌ی عمل برسانند.

وی توضیح داد: در دوره دوم جشنواره پژوهشی ۳۷۷ طرح دانشجویی ارائه شد که از بین آن‌ها ۱۵ طرح به‌عنوان طرح برگزیده موردحمایت مالی قرار می‌گیرد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود: حمایت از طرح‌های تحقیقاتی کیفی یکی دیگر از برنامه‌های حمایتی ما از اقدامات تحقیقاتی دانشجویان است و هر یک از دانشجویانی که بتوانند علاوه بر پایان‌نامه‌ی خود یک مقاله لاتین ارائه کنند جایزه اضافی دریافت خواهند کرد.

وی در آخر تأکید کرد: البته اگر دانشجویان طرح‌های تحقیقاتی مشترک با رشته‌های غیرپزشکی نیز ارائه کنند موردحمایت مالی دانشگاه قرار  می‌گیرند.

گفتنی است این مراسم گروه تئاتر دانشجویی در اجرایی، فراز و نشیب‌ها و محدودیت‌های مالی در رابطه با اجرای جشنواره را نمایش دادند.


  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 3586
  • تایید شده
  • در 1394/09/25
  • ساعت 21:9