برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 16 آذر 1394
کد 1193

اهدای خون سالم اهدای زندگی به مناسبت روز دانشجو

اهدای خون سالم اهدای زندگی به مناسبت روز دانشجو

دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی تبریز از مستقر شدن اکیپ سیار انتقال خون در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، "محمدرضا خانشی" گفت: با توجه به اینکه سازمان انتقال خون تنها یک اکیپ سیار دارد، بعد از هماهنگی های لازم که بسیار زمان بر بود، در نهایت امروز (دوشنبه) به مناسبت روز دانشجو توانستیم مراسم "اهداء خون سالم، اهداء زندگی" را برگزار کنیم.
 وی ادامه داد: در زمان جنگ دانشجویان خونشان را در راه دفاع از کشور اهداء کردند و امروز دانشجویان که از نسل همان بزرگان هستند، خون خود را برای جان بخشیدن به هم نوع خود اهداء می کند.
 خانشی ادامه داد: امروز دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز که خود بانی سلامت جامعه هستند، علاوه بر عمل به وظیفه خود، خون خود را نیز برای کمک به سلامت هم نوع خود اهدا می کنند.
 دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی تبریز تأکید کرد: خدا را شاکریم که امروز در داخل مرزهای کشورمان جنگی نیست و تنها برای کمک به هم نوع خود خون اهداء می کنیم.
 وی تأکید کرد: اگر یکی از خون هایی که در مراسم امروز اهدا می شوند، جان یک نفر را هم نجات دهد، برای ما و تمامی عوامل برنامه کافی است.  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 3829
  • تایید شده
  • در 1394/09/16
  • ساعت 12:18