برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 12 آذر 1394
کد 1179

آیت الله مجتهد شبستری از جانباز دفاع مقدس در بیمارستان امام رضا عیادت کرد

آیت الله مجتهد شبستری از جانباز دفاع مقدس در بیمارستان امام رضا عیادت کرد آیت الله مجتهد شبستری؛ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از سیدحسن شکوری- رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس در بخش ICU اعصاب بیمارستان امام رضا(ع) تبریز عیادت کرد. به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و درمانی امام رضا در این عیادت که علی قادری جانشین فرمانده سپاه عاشورا و چند تن از مسئولان استانی آیت الله شبستری را همراهی می کردند، آیت الله شبستری پس از عیادت سیدحسن شکوری، از بیماران دیگر بستری در بخشICU اعصاب بیمارستان امام رضا(ع) عیادت و از آن ها دلجویی کرد.

آیت الله مجتهد شبستری از جانباز دفاع مقدس در بیمارستان امام رضا عیادت کرد

 

آیت الله مجتهد شبستری؛ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از سیدحسن شکوری- رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس در بخش ICU اعصاب  بیمارستان امام رضا(ع) تبریز عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و درمانی امام رضا در این عیادت که علی قادری جانشین فرمانده سپاه عاشورا و چند تن از مسئولان استانی آیت الله شبستری را همراهی می کردند، آیت الله شبستری پس از عیادت سیدحسن شکوری، از بیماران دیگر بستری در بخشICU اعصاب بیمارستان امام رضا(ع) عیادت و از آن ها دلجویی کرد .

  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 3962
  • تایید شده
  • در 1394/09/12
  • ساعت 13:10