برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 8 آذر 1394
کد 1171

برگزاری کارگاه آموزش شاخص های ارزیابی عملکرد معاونت های غذا و دارو قطب شمال غرب کشور در تبریز

برگزاری کارگاه آموزش شاخص های ارزیابی عملکرد معاونت های غذا و دارو قطب شمال غرب کشور در تبریز

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا ودارو کارگاه یکروزه آموزش شاخص های ارزیابی عملکرد قطب شش کشوری با حضور مدیر هماهنگی امور استان ها و نمایندگان ادارات کل سازمان، معاونین و مدیران معاونت های قطب شمال غرب کشور در تبریز برگزار گردید.
دکتر نجفی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن خوشامد گویی به میهمانان گرامی، اظهار امیدواری کرد که با اخذ نظرات قطب های دهگانه کشور، شاخص های ارزیابی عملکرد مورد بازبینی قرار گرفته تا بتوانند با دقت و صحت بیشتری امکان ارزیابی عادلانه را فراهم اورند. ایشان همچنین ارزیابی سازمان غذا و دارو توسط معاونت ها را نیز در ارتقای عملکرد سازمان ضروری دانستند.
مهندس عباس مهدی زاده مدیر هماهنگی امور استانهای سازمان غذا و دارو در این جلسه ضمن اشاره به اصلاحات و بازنگری های انجام شده بر روی شاخص های ارزیابی با توجه به پیشنهادات ارائه شده، افزودند: پس از اتمام آموزش های لازم به نمایندگاه قطب ها این دستورالعمل اجرایی خواهد شد.
وی در ادامه به اهداف ارزیابی عملکرد معاونت های غذا و داروی کل کشور اشاره کرد و افزود: هدف از اجرای این برنامه مدیریت هزینه ها در حوزه غذا، دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی و آزمایشگاهی می باشد که با مدیریت بهینه و اجرای طرح تحول سلامت به هدف اصلی که رضایت شهروندان از خدمات سلامت ، رضایت ارباب رجوع و رقابت بیشتر در بین معاونت های غذا و دارو در سطح کشور را فراهم خواهد آورد بیش از پیش جامعه عمل بپوشانیم .
قابل ذکر است پس از برگزاری جلسات آموزشی بصورت کارگاه های جداگانه، پیشنهادات جدیدی ارائه و سوالات و ابهامات مطرح شده در این زمینه مورد بررسی و جمع بندی قرار گرفت.

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 3062
  • تایید شده
  • در 1394/09/08
  • ساعت 11:49