برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 7 آذر 1394
کد 1167

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:فضای آرام وامنیت کشور ناشی از خون شهدا و مجاهدت های رزمندگان اسلام است

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:فضای آرام وامنیت کشور ناشی از خون شهدا و مجاهدت های رزمندگان اسلام است

   دکتر محمد حسین صومی در مراسم یادواره شهدای کارمند دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز، 16 شهید کارمند دارد و شهدای متعدد دیگری نیز در بخش های مختلف دارد .
 
وی افزود: در شرایطی قرار داریم که همچنان، در شهادت باز است و همه می دانند که امروزه نیز حضور ما در جبهه های مقاومت و در آتیه در جبهه های دیگر همچنان ادامه خواهد داشت .
وی عنوان کرد: یک عده انسان بر اساس احساس مسئولیت پذیری، در بدترین دوران هایی که ملت مورد تهاجم قرار گرفته بود مسیر خود را انتخاب کرده، از جان خود گذشتند و ثابت کردند که انسان می تواند تمام موجودی خود را با خدای خویش معامله کند و وظیفه ما نیز این است که به عهد خویش با شهدا پایبند باشیم .
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مفهوم جهاد اصغر و جهاد اکبر در برهه های مهم تاریخی خاطر نشان کرد: در برخی مقاطع زمانی، بهتر می توان از جان گذشت ولی در برخی زمان ها، عده ای گوی سبقت بی احترامی به ارزش ها را از یکدیگر می ربایند و نمی دانندکه در جهاد اکبر؛ مردود اول هستند .
صومی ادامه داد: باید بدانیم شهدا به خاطر چه چیزی شهید شده اند و ما امروز چه کاری انجام بدهیم که در مسیر رسالت شهدا گام برداشته باشیم .
وی گفت: اگر در یک مقطعی، شخصی جان خود را فدا کرد تا من و شما زنده بمانیم و امنیت داشته باشیم باید ما نیز به وظایف خود در تمامی حوزه ها به بهترین شکل ممکن عمل کنیم. فضای آرام وامنیت کشور ناشی از خون شهدا و مجاهدت های رزمندگان اسلام است .

گفتنی است در این مراسم از خانواده های محترم شهدای کارمند دانشگاه تجلیل به عمل آمد .

 

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2251
  • تایید شده
  • در 1394/09/07
  • ساعت 17:28