برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 5 آذر 1394
کد 1155

دانشگاهی‌ها پشتیبان وزیر بهداشت و برنامه های این وزارت هستند

دانشگاهی‌ها پشتیبان وزیر بهداشت و برنامه های این وزارت هستند

بازیگر برجسته کشورمان می گوید: دانشگاهی‌ها پشتیبان وزیر بهداشت و برنامه های این وزارت هستند.
"داریوش ارجمند" در همایش فصل نو فصل همدلی دانشگاه علوم پزشکی تبریز  با بیان این مطلب افزود: دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی با سلامت مردم رابطه دارند، از این رو ضروری است این دانشجویان نظام سلامت کشور را اصلاح کرده و در راستای کیفی سازی آن گام بردارند.
وی افزود: زمانی پزشکان خود را بازوان قدرتمند خداوند در زمین می دانستند و بدون چشم داشت مالی، بیماران را معالجه می کردند، ولی اکنون وضعیت متفاوت است و اصلاح این موضوع، وظیفه دانشجویان رشته‌های پزشکی است که در آینده پزشک می‌شوند.
وی با اشاره به طرح وزارت بهداشت مبنی بر یکسان‌سازی بیمه‌ها، گفت: این طرح بسیار خوبی است که وزیر بهداشت به دنبال اجرایی کردن آن است و باید مجلس از این طرح حمایت کند تا مردم تنها با یک بیمه در ارتباط بوده و خدمات درمانی منطقی دریافت کنند، البته شنیده‌ام برخی مدیرعاملان بیمه‌ها دست از لجاجت بر نمی دارند و همچنان برای اجرایی نشدن این طرح، سنگ اندازی می کنند.
ارجمند با حمایت از اقدامات وزیر بهداشت، گفت: دکتر هاشمی قبل از وزیر شدن دو بیمارستان تأسیس کرده بود و در مناطق محروم کشور بیماران را به صورت رایگان ویزیت می‌کرد، اکنون در قامت وزیر بهداشت، برای رفع نیازهای بهداشتی و درمانی تلاش می کند و در این زمینه اصلاحات خوبي هم  ایجاد کرده است كه اين اظهارات ايشان مورد تشويق دانشجويان قرار گرفت.
این بازیگر با بیان اینکه دچار دنیای کمی شده‌ایم، اظهار کرد: متأسفانه امروزه ارزش آدم ها به حساب بانکی، خودرو و لباس هایشان است، اگر غرب به انرژی هسته‌ای می بالد، ما هم به فرهنگ غنی‌مان می بالیم، باید از زندگی کمی خارج شده و به زندگی کیفی روی آوریم و در این میان وظیفه دانشجویان است تا فرهنگ ما را اصلاح کنند.
وی ادامه داد: دچار فرم گرایی هم شده ایم، در حالی‌که ما ملت محتوایی هستیم. استعمار فکری و تقلید گرایی وحشتناک‌ترین استعمار است، نباید آنی شویم که دشمن می‌خواهد.

در پايان اين  مراسم دانشجويان،  پيشنهاد راه اندازي كمپين وحدت بيمه ها را نمودند

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2872
  • تایید شده
  • در 1394/09/05
  • ساعت 11:28