برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 1 آذر 1394
کد 1138

قدردانی مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارت بهداشت از واحد بررسی اسناد و مدارک دانشگاه

.
 دکتر علی کشاورز، مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از واحد بررسی اسناد و مدارک  دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پرشکی تبریز، مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارت، از احراز مقام برتر اسنادي دانشگاه هاي علوم پزشكي كشورتوسط واحد بررسی اسناد و مدارک دانشگاه علوم پزشكي تبريز تقدير و تشكر كرد.
درمتن تقدير نامه هاي  دكترحجت زرين زاد، مسئول واحد بررسی اسناد ومدارک، محمود مونسي و رقيه قاسم پور كارشناسان واحد اسناد و مدارك دانشگاه چنین آمده است، 
  تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است . به پاسداشت زحمات جناب عالی در راستای ارتقای مدیریت اسناد آن دانشگاه و کسب مقام برتر در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور، از شما صمیمانه تقدیر و تشکر می گردد. امید است در جهت جلب رضای ایزد متعال، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور عزیزمان موفق و موید باشید .
گفتنی است : واحد بررسی اسناد و مدارک  دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال 1388 موفق به كسب لوح تقدير و جايزه از معاونت اسناد كشورو همچنين درسال 1391 موفق به کسب لوح تقدیراز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی  شده بود.

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 2278
  • تایید شده
  • در 1394/09/01
  • ساعت 13:32