برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 27 آبان 1394
کد 1110

بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی ازچند شبکه بهداشت ودرمان

بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی ازچند شبکه بهداشت ودرمان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه معاونان خود از مراکز درمانی و بهداشتی شهرستان‌های بستان آباد، هریس، اهر و خداآفرین بازدید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمدحسین صومی بازدید خود را از شهرستان بستان آباد آغاز کرد.
وی از بخش های مختلف درمانی بیمارستان استاد شهریار این شهرستان، از جمله بخش دیالیز، بستری و اتاق عمل بازدید کرد.
 
دکتر صومی در این بازدید ها بر لزوم افتتاح بخش های ICU تاکید کرده و همچنین مجوز تهیه یک دستگاه اکوکاردیوگرافی برای بیمارستان استاد شهریار را صادر کرد و طی صحبت هایی، قول مساعدت برای ارتقای سطح بهداشت شهرستان را داد.
 
صومی سپس به سمت دوزدوزان و مرکز بهداشتی روستای کردکندی رفته و از پروژه در حال اجرای ساخت مرکز بهداشت روستای کردکندی بازدید کرد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز سپس به شهرستان هریس رفت و از پایگاه اورژانس کلوانق و مرکز بهداشت درمان زرنق بازدید کرد و در خصوص نحوه ارائه خدمات توسط کادر درمانی صحبت هایی را انجام داد و بر حل مشکلات بهداشتی این شهرستان تاکید کرد.
 
وی همچنین از محل موقت بیمارستان امام حسین هریس، محل ساختمان جدید الاحداث بیمارستان شهرستان و شبکه درمان هریس نیز بازدید کرد.
 
وی سپس راهی اهر شد و از بخش های سی سی یو ، آی سی یو ، ان آی سی یو کودکان، اورژانس و کلینیک تخصصی در حال احداث، بخش داخلی و جراحی بیمارستان باقرالعلوم اهر بازدید کرد و همچنین دستورات لازم برای افزایش تخت های بیمارستان و تکمیل هر چه سریعتر نواقصات آن را صادر کرد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز سپس وارد شهرستان خداآفرین شده و به همراه فرماندار خداآفرین از ساختمان در حال احداث مرکز بهداشت این شهرستان بازدید کرد و همچنین از زمینی که برای احداث ساختمان دی کلینیک شهرستان اختصاص یافته است، بازدید کرد .  • نوشته شده
  • توسط امیرسینا فقیهی
  • تعداد بازدید 3013
  • تایید شده
  • در 1394/08/27
  • ساعت 9:44