برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 23 آبان 1394
کد 1088

برگزاری دوره آموزشی ارزیابی و پیش نیازهای تولیدی واحد های آرایشی و بهداشتی (PRPs) در تبریز

برگزاری دوره آموزشی ارزیابی و پیش نیازهای تولیدی واحد های آرایشی و بهداشتی (PRPs) در تبریز
دوره آموزشی پیش نیازهای تولیدی واحدهای آرایشی و بهداشتی (PRPs) در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای مسئولین کنترل کیفی استان برگزار گردید.
این دوره با حضور و سخنرانی دکتر رمضانی رئیس محترم اداره نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی آغاز شد.
ایشان ضمن اشاره به فعالیت بیش از هفتاد واحد تولیدی آرایشی و بهداشتی در این استان اهمیت دادن به برگزاری دوره های تخصصی آرایشی و بهداشتی جهت رفع مشکلات تولیدی و وارد شدن به عرصه رقابت با سایر کشورها را برای مسئولین کنترل کیفی واحدهای آرایشی و بهداشتی در اولویت کاری این معاونت دانست.
مهندس حسین زاده کارشناس تخصصی آرایشی و بهداشتی این معاونت و مدرس این دوره، ضمن ارائه توضیحات کلی در مورد درج نام مواد شیمیایی فرمولاسیون های تولیدی در فرمهای مخصوص سه برگی با فرمت علمی و جهانی سیستم نامگذاری INCI، به نقاط بحرانی چندین نوع تولید محصولات آرایشی و بهداشتی نیز اشاره کردند. ایشان ضمن مهم دانستن نقش مواد اولیه در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و تاکید بر داشتن پروانه ساخت معتبر مواد اولیه داخلی و مجوز بهداشتی ورود برای مواد اولیه وارداتی به چند نمونه از آلودگیها و تقلبات مواد اولیه اشاره کرد.
وی در ادامه ضمن بررسی کامل بندهای چک لیست فرمهای ارزیابی و ارائه توضیحات کافی، به سوالات مسئولین فنی در این زمینه پاسخ داد.  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 2442
  • تایید شده
  • در 1394/08/23
  • ساعت 9:49